MKVOD-MKIPTV-MKTUBE

Orjinalini görmek için tıklayınız: LG TV NETCAST? or WEBOS?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aşağıdaki linke tvnizin tam modeli yazarak ögrenebilirsiniz.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Örnek:
42lb652v -- Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
47lm660s -- Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
55UB830v
arkadaşlar bu bölüm tv modellerinizi yazaıp karşılığında bizden netcast ve webos olup olmadığı hususunda cevap almanız için açılmadı. mkvod ustanın verdiği linkte tv modelinizi yazıp aradığınızda "Description" bölümünde netcast ve webos olup olmadığı hakkında bilgiler çıkacaktır. yanı kendi göbeğinizi biraz da kendiniz kesmeniz gerekecektir.

sorduğunuz tv netcat modelidir.

[URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL]
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
ben denedim yazmıyor model 42lv5500-zg
2014 yılı ve öncesi üretimler genelde Netcast olarak biliyor sanırım.
Bu tv led tv dir. Smart tv değildir.
linkten denedim karşıma bu çıktı yardımcı olur musunuz?        42LW5500-ZE    2011 LGE LCDTV Açık Kaynak
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.LW serileri NetCast smart tvdir.