MKVOD-MKIPTV-MKTUBE

Orjinalini görmek için tıklayınız: MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
MKVOD ANDROID BOX SÜRÜMÜ

INDIRME LINKI: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.1473367066965.jpg

1473367052133.jpg
Test aşamasındadır. Bazı özellikler çalışmayabilir.
Tespit ettiğiniz hataları bildirin lütfen.
Android tvlerde de kullanabilirsiniz.(Performans problemi yaşayabilirsiniz).
Android uydu alicisinda test yaptim seri ve hizli sorun az. Gözüme carpanlar.

1. Asagidaki menu tuslari orjinal kumanda ile calismiyor.(Ayarlar Menusu vb.)

2. Mkvod ip portal bolumundeki kanallar acmiyor kitliyor.

3. Favoriler, arama vs eklenmesi lazim.QQ75vg.jpg
4. Film modullerinde 2016 yerine sz yaziyor. 2015 yerine sy gibi rakamlari yok sayiyor.

KISA BIR TEST
usta emeğine sağlık oldukça güzel olmuş kablosuz maus androidboxda daha stabil çalışıyor.gözüme çarpan 1-2 sorun var öncelikle silinmiş php linklerinde çok takılıyor uygulama,ayrıca konu ve resim işi güzel olmuş fakat bazı poster resimleri büyük olduğu için konu ekrana sığmıyor.modüllerde bazı kelimelerde sorun var.birde belki düne özeldi emin değilim ama dailymation linkleri çalışmadı bende.uydu alıcımla uğraştığım için çok fazlada kontrol edemedim açıkcası.
NOT:bu arada yukarıda güçlü ustanın videosunu izleyince farkettim 1080p yi takılıp donma olmadan açtı ya la Smile Neyse 2018 de adk kalkıyormuş ölmez sağ kalırsak bizde o vakit bakarız 1080p Smile
unutmadan birde belki bendeki cihazdandır ama güçlü ustanın videoda da gözüme çarptı androidbox sürümünü kısa yollara yani ana ekrana alamıyoruz.appslardan girebiliyoruz MKVOD3 de ise böyle bir sorun yok.
Harf sorunu devam ediyor. Rakamlı kategorilerin çoğu düzelmiş ama sadece 2016 - 2015 gibi yazanlarda halen sz, sy diye yazıyor. Belgesel Kategorisi tüm modüllerde BF! diye geçiyor. DRAM Kategorisi tüm modüllerde bom boş yazı yazmadan geliyor. Spor kategorisi yerine çince iki harf var. Dans kategorisi sadece R harfi olarak yazıyor. Tüm modüllerde Casusluk kategorisinin karşılığı çince bir harf yazıyor mesela bicaps modülünde. Onur ustanın dediği gibi daily linkleri çalışmıyor sanırım, bir adet bile yerli dizi açıp bakamadım şuanda. Test yazısı Myanında çince bir kelimeye dönüşmüş.

Birde usta geri geldiğimizde sayfanın en başına geleceğine olduğumuz yerde kalma ihtimali varmı. Örnek verecek olursam Arrow 3.sezon 2. bölümdeyim izledim geri gelip bir sonraki bölümü açmak istediğinde en başa atıyor yeniden aşağıya gelip seçiyoruz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yo ben aldım ana ekrana, yeni yüklemiştim ondan öyle görünüyordu. Ben şuan K2 Pro Android Uydu alıcısında test yapıyorum. Youtube de videosunu attım ama onda mkvod yok seyirTURK ve Uydu bölümünün videosu var.
Ana ekran ve her yerde çıkan aşağıdaki geri ileri botunları bir işe yaramıyor gibi şuanlık onlar kaldırılabilir, aşağıdaki harici mouse ile çalışan yenile, bilgi, çıkış, ayarlar yazısıda kaldırılabilir. Sadece Ayarlar yazısını menülerde gezer gibi kolayca yapabileceğim bir bölüme taşınabilir. Yada başka bir ayar çekilebilir.

- Fragman içeriğinde İZLE , IZLE başlığı varsa onun başlığını !a/c gibi bir şey yapıyor ama basınca çalışıyor.

- Önceki dediğim gibi dahili playeri olursa canlı tvler arasında ileri geri rahatza gezinme imkanı olur diye düşünüyorum.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23