MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://www.mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKVOD(LG STORE/LG SMART WORLD) (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=78)
+--- Forum: MKVOD Android Sürümü (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Konu Başlığı: MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) (/showthread.php?tid=245)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) - mkVOD - 02-07-2016

Lütfen test edip dönüş yapınız.

-Performans iyileştirmeleri yapıldı.
-Kullanılan pluginler güncellendi.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Tema 1

Screenshot_2016-07-02-15-01-01.png

Tema 2

Screenshot_2016-07-02-15-01-17.png

1.png  2.png

3.png   4.png

5.png   6.png

7.png   8.png

9.png   11.png

12.png  13.png

Eğer TV Player seçerseniz desteklenen cihazlar aşağıdadır.Bu modda DLNA dan farklı olarak Android cihazınızda uygulamanın açık kalmasına veya son ekranda kalmasına gerek yoktur.
LG Smart webOS '14
Chromecast
Apple TV
Roku
Fire TV
LG Smart TV '13
LG Smart TV '12
DIAL
Sonos Speakers
Xbox One
LG Music Flow speaker

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - pulsar67 - 02-07-2016

Daha önce çalıştırdım dün çalışıyordu ama şu an çalışmıyor. Mkvod2 çalışıyor sorun yok

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - Okifioktay - 02-07-2016

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Eğer TV Player seçerseniz desteklenen cihazlar aşağıdadır.Bu modda DLNA dan farklı olarak Android cihazınızda uygulamanın açık kalmasına veya son ekranda kalmasına gerek yoktur.
LG Smart webOS '14
Chromecast
Apple TV
Roku
Fire TV
LG Smart TV '13
LG Smart TV '12
DIAL
Sonos Speakers
Xbox One
LG Music Flow speaker

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - mkVOD - 02-07-2016

Buradaki linkten yeniden indirip kurmalısın.

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - onur - 02-07-2016

yav niye uğraştırıyon beni,ne güzel bakıyodum öyle şimdi iki cihaza tekrar kurmak zorundayım.emeğine sağlık usta.

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - abbaas - 03-07-2016

Teşekkür ederiz emeğe sonsuz saygı üstad daha hızlı olmuş birde renk daha iç açıcı...saygılar hürmetler...

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - oridemir - 03-07-2016

Ben yeni kurdum adres kayıtlı değil dedi id gönderdim cevap geldi zaten kayıtlı diye ne yapmam gerek

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - Okifioktay - 03-07-2016

Ayarlara gir,kaydettikten sonra,geri tuşu ile çık,mkvod yazısının üzerine tıkla.

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - servet21 - 03-07-2016

Hayırlı ve uğurlu olsun, ellerinize sağlık. Deneyip yorum yazacağım
(edit)
Kurulumda sorun yok, kayıtta da sıkıntı olmadı. Geçişler hızlanmış, tema canlı olmuş. Teşekkürler. (Not: ilk defa kuran arkadaşlar dns degistirmeyi unutmayın)

Cvp: MKVOD3 Android Sürümü - Fireboys - 03-07-2016

programi indirdim ama Mac adresini nasil kayit ettirecegiz