MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKVOD(LG STORE/LG SMART WORLD) (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=78)
+--- Forum: MKVOD9 LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=79)
+--- Konu Başlığı: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) (/showthread.php?tid=254)

Cvp: MKVOD9 - mkvod - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 00:08)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar,

LG webostv'ye MKVOD9 kurdum, dns değiştirdim, sorunsuzca portalları da yükledim. her şeyi çok güzel hazırlamışsınız ellerinize sağlık Smile ama portallarla ilgili bazı sorunlar var. tüm portalların içerikleri görünüyor ama bazı portallarda içerikler açılmıyor. örneğin alex portalda içeriklere tıklanmıyor, okan portalda ve diğer çoğu portalda tıklanıyor fakat yükleniyor yazısında kalıyor player bile çıkmıyor yarım saat beklememe rağmen hiçbir şey açılmıyor. sorun nedir ve nasıl düzeltebilirim?

teşekkürler

Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?

Cvp: MKVOD9 - aslanycan - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 00:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?

tv modelim 55LB670V-ZA lg webos. portallar çalışıyor içindeki filmleri falan görebiliyorum örneğin alper portala girebiliyorum ordan herhangi bir klasöre de girebiliyorum film listesi çıkıyor ama hiçbirine tıklanmıyor.

(18-10-2016, Saat: 00:24)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link ölü olabilir. Açamadığınız linkin tam yolunu belirtin.
Tv modeliniz nedir?

tv modelim 55LB670V-ZA lg webos. portallar çalışıyor içindeki filmleri falan görebiliyorum örneğin alper portala girebiliyorum ordan herhangi bir klasöre de girebiliyorum film listesi çıkıyor ama hiçbirine tıklanmıyor.

Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

sürümü webos 1.4.0-2518, destekler mi peki?

Cvp: MKVOD9 - Tyrael91 - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:24)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tv modeliniz nedir?

Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

Bendede aynı sıkıntı var , TV webos 1 , büyük ihtimal linkler ölü ondandır

(18-10-2016, Saat: 00:36)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tv niz WebOS 2 ise ok.ru linklerini desteklememektedir.

Webos 1 ve 3 desteklemektedir.
Açmaya calistiginiz linkin ne tur oldugu sağdaki bilgi ekraninda bulunmaktadir.
Linklerin acilmasini bekleyin. Player ekranunda cozunurluk butonlari gorunurse acilacak demektir.
Acilmasini bekleyin. Yandex dns kullanin

Cvp: MKVOD9 - Okifioktay - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 00:36)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin

an itibariyle fark etmiş bulunmaktayım ki tıklanmayan filmler vk linkiymiş. vk linki olan hiçbir film hiçbir portalda açılmıyor.

Cvp: MKVOD9 - CLUBX - 18-10-2016

(18-10-2016, Saat: 00:52)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin

mkvod usta arkadaş haklı otoportal ile hazırlanan linkler açılmıyor manuel girilenler açılıyor benim portalda bu şekilde . . .