MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKVOD(LG STORE/LG SMART WORLD) (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=78)
+--- Forum: MKVOD9 LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=79)
+--- Konu Başlığı: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) (/showthread.php?tid=254)

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - egem3535 - 10-02-2017

(10-02-2017, Saat: 01:34)mkahraman35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım.Söylenenleri aynen yaptım.Yüklenen dosya:zzzzzzzzzzzz.xml
Boyut:17.361328125 kB diye iletiyi de aldım.Ancak, kurulduğu andaki 20 adet playlist aynen duruyor.Bunları açmağa kalktığımda hepsinde de 15 adet tv kanalı çıkıyor.Yeni yüklenen kanalları nasıl görebilirim.Nerede hata yapıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

xml den once hagiplay listte gormek istiyorsan o numarayi yazacaksin.su sekildexxxxxxxxxxxx-4.xml seklinde boyle yaptiktan sonra cikmasi lazim boyut kisminda rakamlar ciktiysa ve yine trvde gorunmuuyosa tv yi kapat ac   normalde kapatip actiktan sonra yukledigin dosya gorunmesi lazim

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mkahraman35 - 10-02-2017

Öncelikle bu hızlı cevap ve ilgi için teşekkür ederim.Şu anda iş yerindeyim, akşam eve gidince deniyecğim. Tekrar teşekkürler.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mkvod - 10-02-2017

(10-02-2017, Saat: 01:34)mkahraman35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım.Söylenenleri aynen yaptım.Yüklenen dosya:zzzzzzzzzzzz.xml
Boyut:17.361328125 kB diye iletiyi de aldım.Ancak, kurulduğu andaki 20 adet playlist aynen duruyor.Bunları açmağa kalktığımda hepsinde de 15 adet tv kanalı çıkıyor.Yeni yüklenen kanalları nasıl görebilirim.Nerede hata yapıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Uygulamalari karistirmayin.
Siz mkiptv den bahsediyorsunuz.
Mkvodu lg store dan kurun.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - egem3535 - 10-02-2017

evet mkvod ustanin dedigi gibi ben mkiptvden bahsetttim m kahraman35 arkadas sen de ondaan mi bahsediyon yoksa mkvod dan mi mkvoddan ise ondaki islemler farkli

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - anilboran - 21-02-2017

ben yeteneksizim sanırım. anlamıyorum Sad

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Okifioktay - 21-02-2017

(21-02-2017, Saat: 01:33)anilboran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben yeteneksizim sanırım. anlamıyorum Sad

Anıl:
Durum kısaca şöyle.Normal olarak film,dizi vs.izleyeceksen,lg storeden mkvod9 u kuracaksın.Açıp izleyeceksin.
yok ben iptv izleyeceğim dersen,yine lg storeden mkiptv programını indirip kuracaksın.Buna kendi linklerini ekleyip izleyeceksin.Tabiiki bunda,ücretli linkleri izleyeceksen,programı kullanabilmek için mk ustaya forum giderleri için bağışta bulunmak zorundasın.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - meg06 - 22-02-2017

hepsini denilen sekilde yaptim, sonuc: "Dosya bulunamadi...!"
yardimci olabilen varmi...saygilar

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Okifioktay - 22-02-2017

(22-02-2017, Saat: 02:52)meg06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hepsini denilen sekilde yaptim, sonuc: "Dosya bulunamadi...!"
yardimci olabilen varmi...saygilar

Hangi programı yüklemeye çalışıyorsunuz.MKVOD ile MKİPTV programlarını birbirine karııştırmayını.İkisininde yükleme şekilleri ayrıdır..
MKVOD u lg storeden indirip,konunun en başındaki sayfadaki alt bölümde xml portallar dosyasını indirip,adını mac adresinizle değiştirip,konuda anlatıldığı gibi tv ye göndereceksiniz.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - yusaevo - 24-02-2017

Lg tvim var 2 adet ikisindede kurulu mkvod9 normalde surekli izledigim program dun aksamdan beri acilmiyor gri ekran olarak kaliyor mkvod menusu gelmiyor programi kaldirip yeniden yukledim ama gene ayni bende mi  veya genel ariza mi var tesekkurederim

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mkvod - 24-02-2017

(24-02-2017, Saat: 10:13)yusaevo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg tvim var 2 adet ikisindede kurulu mkvod9 normalde surekli izledigim program dun aksamdan beri acilmiyor gri ekran olarak kaliyor mkvod menusu gelmiyor programi kaldirip yeniden yukledim ama gene ayni bende mi  veya genel ariza mi var tesekkurederim

Modeminizi kapatıp açın.
Login olun.
DNS değiştirin.