MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://www.mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKVOD(LG STORE/LG SMART WORLD) (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=78)
+--- Forum: MKVOD9 LG NETCAST/WEBOS (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=79)
+--- Konu Başlığı: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) (/showthread.php?tid=254)

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - sorgumurat - 04-04-2017

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
iptv linkleri şansa bağlı olarak çalışmaktadır. ücretsiz linklerin paylaşıldığını unutmamak lazım. bazen 1 saat bazen aylarca çalışanlar olabilir. bu tür bildirimleri çalışmadığını tespit ettiğiniz portal sahibine direk bildirirseniz daha çabuk çözüm bulunur.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - kerem78 - 08-04-2017

sım ben yeni kulanıcıyım lg tv de mkvod uygulasını kurdum üye de oldum nasıl kullanacığımda hiç bir fikrim yok bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mkVOD - 08-04-2017

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
1. sayfayı okuyarak ve uygulayarak başlayabilirsin.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mescioglu - 08-04-2017

merhaba acaba mkvod ana sayfaya google aramasınıda koymanız mümkünmü acaba kolay gelsin

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Okifioktay - 09-04-2017

Proğram sadece lg içindir.Sorduğunuz konu için pc yada tel vs... kullanınız.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mescioglu - 12-04-2017

Sordugum soru lg tv ler icin tvdeki mkod 9 uygulamasında youtube gibi google aramasınıda koymanız mümkünmü saygılar kolay gelsin

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Shadan - 20-04-2017

abi Paylasim portal listelerini nerden bulabilirim ?

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - onur - 20-04-2017

1.mesajın en altında (resimlerin altında) portallar.xml dosyası var onu indirip 1.mesajda anlatıldığı gibi cihazınıza yollayınız.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - mkVOD - 20-04-2017

1. Sayanin 1. Konusunda herşeyi bulabilirsin

Film Arama - Rivaldo - 24-04-2017

Merhaba. Forumda yazılan yorum, soru-cevaplara göre film arama işlevi tam olarak aktif değil ve çalışmalar yapılmakta. Şimdilik sadece portalların alt sayfalarına girip arama yapıp işimizi şansa bırakabiliyoruz. Benim önerim tv de olmasa da en azından forumda "Film Arama" motoru yapılsa ve aradığımız filmin hangi portalın alt katogorisinde ve kaçıncı sayfasında olduğunu yazsa en azından film arama özelliği tamamiyle aktif oluncaya kadar bilgisayar ya da telefon yardımıyla filmimize kolayca ulaşabiliriz diye düşünüyorum. Kolay gelsin teşekkürler...