MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS - SAMSUNG TIZEN (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Konu Başlığı: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) (/showthread.php?tid=307)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 15-01-2017

(15-01-2017, Saat: 23:05)pensamiento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba liste işini anladım ancak kanal ekleme olayından hiç bir şey anlamadım. ilk olarak macadres-m.xml dosyasını yükledim tv de de gördüm. peki şimdi işlemleri macadres-m.xml üzerine link ekleyerek tekrar yükleme işlemimi yapacağım.   teşekkürler

1. sayfadaki videoları izleyebilirsiniz.
mac-m.xml analiste içindir.
Burada playlislere izsim vermek için kullanılmakatadır.
mac-1.xml 1. nolu xml playlist
mac-2.xml 2. nolu xml playlist
.....
mac-1.m3u 11. nolu m3u playlist
mac-2.m3u 12. nolu m3u plalisttir.

Elinizde örneğin
listem.m3u dosyası varsa bunun adını macadresiniz-1.m3u yapıp upload ederseniz 11. sırada görünecektir.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - pensamiento - 16-01-2017

yardımınız için teşekkür ederim sonunda başardım ancak forumda paylaşılmış olan hazır bir listeyi yükledim listede ki kanalların tümünde Hata tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum bunun çözüm yolu nedir

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Okifioktay - 18-01-2017

(16-01-2017, Saat: 00:04)pensamiento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yardımınız için teşekkür ederim sonunda başardım ancak forumda paylaşılmış olan hazır bir listeyi yükledim listede ki kanalların tümünde Hata tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum bunun çözüm yolu nedir

hazır olan yanlış şekilde oluşturulmuş olabilir,yada siz hatalı yüklemiş olabilirsiniz.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - memo1907 - 20-01-2017

tskler ----cok iyi

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Tyrael91 - 24-01-2017

Teşekkürler gerçekten harika olmuş.. Neden diye soracak olursanız,
sanırım reconnect özelliği var yani kanalı izlerken kopma olur ise durduruldu diyor ve yeniden bağlanıyor (reconnect özelliği)
doğru mu biliyorum?

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - veteran - 09-02-2017

mkıptv3 gerçekten çok güzel olmuş..emegi geçen üstadların eline saglık..çok teşekkürler...mkiptv kullanmak isteyenlere nacizane tavsiyem Xtream Codes olarak link kullanın..eskisinden çok daha zevkli..klasörlere bölüyor olması aradıgınızı kolay bulmanızı saglar..kanal logoları ulusallarda çok iyi...epg sanırsam yok inşallah gelir...kanal geçişlerini çıkmalı degilde direk yapabilsek müthiş olur...çok hızlı kasma yapmıyor..dün gece denedim zevk aldım.. tekrardan emeginize elinize saglık..çok teşekkürler...

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 09-02-2017

Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - veteran - 09-02-2017

(09-02-2017, Saat: 13:54)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.

teşekkürler üstad fark etmemiştim..birde aklıma gelmişken yazayım canlı yayınları durduruyor..bu benim bildigim kadarıyla iptv işiyle ugraşanların eklenecek özellik diye verdikleri birşey..ismini vermemde belki sakınca vardır başka smart iptv player da yok sanırsam yada ben görmedim...

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - veteran - 12-02-2017

mkiptv de önemli bir özellik..her eklenen linki dosyalara bölüyor.. iptv kullanıcıları için önemli özellik.. en azından benim için... başkaları ise sadece tek linki böler  4 link eklediginizde misal dosyalara bölmez..ben çok ugraştım çünki bu konuda yapamadım...

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 12-02-2017

(09-02-2017, Saat: 14:03)veteran Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-02-2017, Saat: 13:54)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.

teşekkürler üstad fark etmemiştim..birde aklıma gelmişken yazayım canlı yayınları durduruyor..bu benim bildigim kadarıyla iptv işiyle ugraşanların eklenecek özellik diye verdikleri birşey..ismini vermemde belki sakınca vardır başka smart iptv player da yok sanırsam yada ben görmedim...

Bu şekilde calisan linke ornek verirseniz bakabilirim.
O kadar cok farkli link yapisi varki birinde duszgun calisan digerinde calismayabiliyor.