MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS - SAMSUNG TIZEN (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Konu Başlığı: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) (/showthread.php?tid=307)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 12-02-2017

(12-02-2017, Saat: 12:43)veteran Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkiptv de önemli bir özellik..her eklenen linki dosyalara bölüyor.. iptv kullanıcıları için önemli özellik.. en azından benim için... başkaları ise sadece tek linki böler  4 link eklediginizde misal dosyalara bölmez..ben çok ugraştım çünki bu konuda yapamadım...

Xtream codes apiden bahsediyorsaniz konusunda belirtigim sekilde xml dosyanizibolusturup sinirsiz sayida
Playlist_url olarak xtream codes linki
Ekleyebilirsiniz.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - kemaller - 15-02-2017

mkiptv daha önce yüklüydü tv de ücretli linkleri seyrediyordum email şifremi değiştirdikten sonra mkiptv ücretli linkleri seyredemiyorum yardım lütfen

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - sorgumurat - 15-02-2017

(15-02-2017, Saat: 10:11)kemaller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkiptv daha önce yüklüydü tv de  ücretli linkleri seyrediyordum email şifremi değiştirdikten sonra mkiptv ücretli linkleri seyredemiyorum  yardım lütfen

mail şifresi değiştirmenin sorun ile alakası yoktur. mail adresi değişirse sorun olabilir. mail adresini aynı ise => kablolu bağlantından kablosuza veya tam tersi bir işlem yapmış olabilirsiniz. bağış yaparak kayıt altına alınan mac adresi bu nedenle değişmiş olabilir. bağlantınızı kontrol ediniz. eğer bağlantınızda değişiklik varsa ve artık bu şekilde kullanacaksanız mac adresinizi mkvod usta ile irtibata geçerek kayıt ettiriniz.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - karacan07 - 26-02-2017

Ucretli ip tv linkleri için ne kadar bağış yapmak gerekiyor. Birde süreli mi süresiz mi? Teşekkürler

Bir tane daha sorum var yardımcı olursaniz sevinirim.
Netten bulduğum free ip linklerini (m3u ) dosyasini smart ip tv programina yukledim. 15 sn açiliyor kanallar sonra kapaniyor.

Ayni dosyayi mk iptv programini kurup anlatiodigi gibi yukledim.

Listeleniz alinamadı deyip normal playlist açiliyor. M3u linkleri için ikinci sayfadaki playlist 1 e bakiyorum.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - karakule2 - 26-02-2017

arkadaşlar smart tvde 2 bölüm var 1.mkvod 2.mkiptv
mkvod bölümüne portalları yükledim..mkiptv bölümüne kendim hazırladığım iptv listesini yüklemek istediğimde hatalı dosya ismi diyor yardımcı olurmusunu........arkadaşlar mkiptv playlist bölümüne eklemek istiyorum.....

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 26-02-2017

(26-02-2017, Saat: 12:10)karakule2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar smart tvde 2 bölüm var 1.mkvod 2.mkiptv
mkvod bölümüne portalları yükledim..mkiptv bölümüne kendim hazırladığım iptv listesini yüklemek istediğimde hatalı dosya ismi diyor yardımcı olurmusunu........arkadaşlar mkiptv  playlist bölümüne eklemek istiyorum.....
mkvod.info/mkiptv de anlatildigi gibi yapin.
Mkvod ve mkiptv xml yapisi farklidir.

Şİmdi tekrar Aynı dosyayı yükledim sorun düzeldi.

Başka bir sorun ortaya çıktı. Görüntü geldikten 15 sn sonra filan görüntü gidiyor. Sebebi ne olabilir. Bu uygulamayı sorunsuz kullanabilen varmı? televizyonum lg 740 s. teşekkürler. Bağlantımı kablolu yaptım.

Cvp: MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 26-02-2017

(26-02-2017, Saat: 16:44)karacan07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şİmdi tekrar Aynı dosyayı yükledim sorun düzeldi.

Başka bir sorun ortaya çıktı. Görüntü geldikten 15 sn sonra filan görüntü gidiyor. Sebebi ne olabilir. Bu uygulamayı sorunsuz kullanabilen varmı? televizyonum lg 740 s. teşekkürler. Bağlantımı kablolu yaptım.

Linkler size ait degilse bu sorunu yasarsiniz.