MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Vizyondaki Diziler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://www.mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: PORTALLAR (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: PORTALLAR (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=12)
+---- Forum: SORGU PORTAL (http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=48)
+---- Konu Başlığı: Vizyondaki Diziler (/showthread.php?tid=309)

Sayfalar: 1 2


Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 05-01-2017

The Strain

283517.jpgFX yayınladığı The Walking Dead ile yürüyen ölüler hakkındaki tüm ezberleri bozmuştu. Şimdi de The Strain ile vampirler üzerine bildiklerimizi sil baştan yazmaya niyetli gibi duruyor.

Başrollerinde Midnight in Paris ve Salt gibi yapımlardan tanıdığımız Corey Stoll ve The Lord of The Rings Triology filminde rol alan Sean Astin’in yer aldığı iddialı dizi The Strain,  ilk bölümü ile Amerika yayınından sadece 1 gün sonra 14 Temmuz Pazartesi günü 00.15’de FX ekranlarında başlıyor. Projenin en heyecan verici tarafı yönetmeni! Her yaptığı iş başlı başına bir olay olan Pan’ın Labirenti, Pasific Rim ve Hellboy gibi kalburüstü fantastik projelerin bol ödüllü yönetmeni Guillermo Del Toro’nun yönetip  Chuck Hogan ile birlikte kaleme aldığı The Strain, eleştirmenlere göre vampir türünü yeniden yazacak.

Bu enteresan girişimin kısa hikayesi ise şöyle:
New York City’de yaşayan “Dr. Ephraim Goodweather” ve ekibi, bir kaza sonucu tüm şehre yayılan gizemli bir virüs salgınını araştırmak için göreve çağrılır. Esas olaylar cesetlerin kaldırıldıkları morglardan kaybolmalarıyla başlar. Vampirlerin yarattığı ölümcül gerilim arttıkça, Dr. Ephraim, ekibi ve bir grup New Yorklu, insanlığın kaderi için mücadele etmek zorunda kalacaktır.


Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 09-03-2017

Into The Badlands

2. sezon bu ay başlayacağı söyleniyor. yeni bölümler telif hakkına girmezse burada yayınlanacaktır.Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 09-03-2017

Black Sails

300?cb=2


Yıl 1715. Karayiplerde korsanlığın altın yılı. İngiliz kolonisine ait New Providence adası, artık azılı korsanların kontrolünde ve tam bir kanunsuz terör ortamına dönüşmüş durumda. Buradaki korsanların en ünlüsü ve en korkulanı da Kaptan Flint.

Fakat şimdi İngiliz donanması yılar sonra bu sulara geri dönmeye karar verir ve korsanları buradan temizleme niyetindedirler. Kaptan Flint’in ise elbette buna niyeti yoktur. Bunun için büyük bir mücadele başlatacak, imparatorluğu korumaya çalışacak, bir yandan rakip kaptanlarla mücadele edecek, bir yandan derin, karmaşık ve hatta romantik iç dünyasıyla boğuşacaktır.


Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 21-03-2017

Into The Badlans 2. sezon başlamıştır. ilk bölüm eklendi.

8b8da7efb813.jpg


Cvp: Vizyondaki Diziler - ismailglr - 23-03-2017

dayanamayıp 2 sezonun ilk bölümü izleyeyim dedim

ortalık yine kan gölü Smile


Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 23-03-2017

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ben daha bakamadım. dizinin nerede kaldığını unuttum neredeyse. ilk sezonun son bölümünü bir tekrar yapıp izleyeceğim. Smile


Cvp: Vizyondaki Diziler - ismailglr - 23-03-2017

evet 1. sezonun son bölümünü tekrar izlemek lazım.baron ölmüş diyorlar ben hatırlamadım bile Smile

ama iyi bir sezon olacak gibi.son saniyedeki süprize hazır olun Wink

mesaj spoiler içermektedir Smile


Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 24-05-2017

Temmuz ayında avrupada yayına girmesi planlanıyor. ilginç bir dizi olacak gibi.


Midnight TexasMidnight Texas konusu ile Texas’ta bulunan kısmen terk edilmiş bir kasabayı hikâyesinde anlatıyor. Bizlere vampirlerden, kurtadamlardan, cadılardan ve medyumlardan oluşan ve birbirlerine ailevi bir bağla bağlı olan bu fantastik maceranın içerisine duygusal bir yolculuk yapma imkânı sunuyor.

Genel anlamda kendilerinden olmayan normal insanları sevmeyen bu topluluk bu bağlamda da tehlikeli ve riskli olarak algılanıyor. Birçok izleyicinin de içerisinde farklı bir yönden sevebileceği içerikler barındırdığını söylemeden geçmeyelim


Cvp: Vizyondaki Diziler - onur - 25-05-2017

güzel diziye benziyor Game Of Thorenes ile aynı zamanda başlıcak sanırım.namussuzlar yaz aylarında da bizi televizyon karşısında tutacaklar bu gidişle.bilgilendirm için teşekkürler usta.


Cvp: Vizyondaki Diziler - sorgumurat - 07-06-2017

Blindspot
  Tr dublaj

58.jpg


Hafızasını kaybetmiş halde Times Meydanı'nın ortasında, tüm vücudu dövmelerle kaplı halde bulunan Jane Doe isimli bir kadını ve onunla ilgilenen FBI ekibinin hikayesi ; Kurt Weller isimli bir ajanının koruması altına aldığı Jane'in vücudunda bulunan dövmelerin, bir suç haritası gibi olduğu ve her bir dövmenin bir suçun çözümünün kapısını açacağı fark edilir...