MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Duyurular ve istekler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: HERKESE AÇIK (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herkese Açık (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Duyurular ve istekler (/showthread.php?tid=430)

Cvp: Duyurular ve istekler - National56 - 26-05-2019

Öncelikle İlginiz için teşekkür ediyorum. Şu an Türkçe dublajlı Merlin dizisini seyrediyorum ve bu dizide Diziyohd kaynağı çalışmıyor. Son izlediğim House Of Cards dizisinde de bu kaynak çalışmıyordu. "Diziyo5.net" sitesi engellenmeden önce bu kaynaktan izleniyordu. şu an "Diziyo6.net" olarak güncellendi ve ilgili kaynak açılmıyor.

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 26-05-2019

(26-05-2019, Saat: 03:50)National56 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle İlginiz için teşekkür ediyorum. Şu an Türkçe dublajlı Merlin dizisini seyrediyorum ve bu dizide Diziyohd kaynağı çalışmıyor. Son izlediğim House Of Cards dizisinde de bu kaynak çalışmıyordu. "Diziyo5.net" sitesi engellenmeden önce bu kaynaktan izleniyordu. şu an "Diziyo6.net" olarak güncellendi ve ilgili kaynak açılmıyor.

diziyo internet sitesinde yabancı  dizi sayısı  1360 türkçe altyazılı  ;  türkçe dublajlı dizi sayısı  703  güçlü cafe dizi cafe bölümünde türkçe altyazılı yabancı dizi  1344 ,  türkçe dublajlı dizi sayısı 502 görünüyor  sitede yeni dizilerden   blood & treasure dizisi görünürken dizi cafe de diziyo türkçe altyazılı dizilerde bu dizi görünmüyor güçlü ustam

Cvp: Duyurular ve istekler - onur - 26-05-2019

(26-05-2019, Saat: 18:35)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2019, Saat: 03:50)National56 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle İlginiz için teşekkür ediyorum. Şu an Türkçe dublajlı Merlin dizisini seyrediyorum ve bu dizide Diziyohd kaynağı çalışmıyor. Son izlediğim House Of Cards dizisinde de bu kaynak çalışmıyordu. "Diziyo5.net" sitesi engellenmeden önce bu kaynaktan izleniyordu. şu an "Diziyo6.net" olarak güncellendi ve ilgili kaynak açılmıyor.

diziyo internet sitesinde yabancı  dizi sayısı  1360 türkçe altyazılı  ;  türkçe dublajlı dizi sayısı  703  güçlü cafe dizi cafe bölümünde türkçe altyazılı yabancı dizi  1344 ,  türkçe dublajlı dizi sayısı 502 görünüyor  sitede yeni dizilerden   blood & treasure dizisi görünürken dizi cafe de diziyo türkçe altyazılı dizilerde bu dizi görünmüyor güçlü ustam

teknik80 şimdi konu bumu? bak arkadaş bir soru sormuş sende de netcast var deneyip sonucu yazsan arkadaşa bir faydan olsa daha iyi olmaz mı?Sonra ne istiyeceksen yine iste...

gPlAzR.png

Bu arada yazdığın sayılar dizi sayısı değil sayfa sayısı.Örneğin Türkce Dublaj yukarıdaki resimdeki gibi Page 1 of 703 buradaki page sayfa demek. site verilerine göre türkçe altyazılı 52, türkçe dublaj ise 26 sayfa ve her bir sayfada 20 dizi var.son sayfada 20 diziden az olabilir.modülde anime ve asya dizleride altyazılı katagorisine ekleniyor bu durumda hesabını kendin yap.

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 26-05-2019

(26-05-2019, Saat: 18:39)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-05-2019, Saat: 18:35)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

teknik80 şimdi konu bumu? bak arkadaş bir soru sormuş sende de netcast var deneyip sonucu yazsan arkadaşa bir faydan olsa daha iyi olmaz mı?Sonra ne istiyeceksen yine iste...

gPlAzR.png

Bu arada yazdığın sayılar dizi sayısı değil sayfa sayısı.Örneğin Türkce Dublaj yukarıdaki resimdeki gibi Page 1 of 703 buradaki page sayfa demek. site verilerine göre türkçe altyazılı 52, türkçe dublaj ise 26 sayfa ve her bir sayfada 20 dizi var.son sayfada 20 diziden az olabilir.modülde anime ve asya dizleride altyazılı katagorisine ekleniyor bu durumda hesabını kendin yap.

ok onur hocam açıklama için teşekkürler inanın bunu bilmiyordum house of cards türkçe dublaj açtım son bölüm diziyo vip kaynağı ile rapid , diziyo hd , vidmoliyde denedim açılmadı blood & treasure dizisi de site de türkçe altyazılı bölumde var ama güçlü cafe diziyo modülde türkçe altyazılı bölümde yok

diziyo hd (Fembed) linkleri demekki netcastlarda çalışmıyor,MKVOD ustanın kontrol etmesi lazım.senin bahsettiğin bölümde Vidmoly linkinde sorun yok biraz geç açılıyor ama açılıyor.Rapid linki ise site üzerinden başka bir rapid linkine yönlendiriyor zaten,diziyo vip dediği ise Google Drive linkleri onlar 2 senedir kota uyguladıklarından kafalarına göre bir açıp bir açılmıyorlar zaten.ama yinede bu diziyo vip linklerin alımında bir sorun var Güclü usta yada Mkvod usta Buna bakmalı.

Cvp: Duyurular ve istekler - mkvod - 26-05-2019

Bahsi gecen linklerin aliminda bir problem yoktur.
Fembed netcastte dun çalışıyordu bugun calismiyor duzelmesini bekleyin. Diger linkler netcast ve androdde oynatmaktadir.

4k.jpg

Elit Filmler Bölümüne eklenmiştir.Malesef Linkler ODN linkleri olduğundan 4k (2160p) çözünürlüğü TÜRKİYE den takılma donma olmadan izlemek pek mümkün değil o yüzden yurdışında yaşayan arkadaşlara daha çok hitap ediyor.

Cvp: Duyurular ve istekler - nilkuş - 02-06-2019

güçlü usta diziyo ile bi sıkıntı da ben söyleyim (what/if) isimli dizi sitede var fakat modülde yok sebebi ne olabilir tv webos
not:dizist te alfabetik sıra kaymış gene en sonda t harfi var

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 02-06-2019

(02-06-2019, Saat: 00:49)nilkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlü usta diziyo ile bi sıkıntı da ben söyleyim (what/if) isimli dizi sitede var fakat modülde yok sebebi ne olabilir tv webos
not:dizist te alfabetik sıra kaymış gene en sonda t harfi var

evet nilkuş aynı şekilde yeni dizi  blood & treasure dizisi diziyo sitesinde alfabetik sırada görünüyor fakat mkvod güçlü cafe yabancı dizi cafe içinde diziyo modülde görünmüyor [url=https://www.diziyo6.net/diziler/blood-treasure/][/url]

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 02-06-2019

Diziyo modülü dizi listesini bu linkten alır. 
Kod:
https://www.diziyo6.net/dizi-listesi/

burada belirtmiş olduğunuz diziler yok. Sanırım sahipleri kategoriyi tam oluşturmamışlar yada başka bir sorun var. Bu yüzden diziyo modüle bu şekil sorunlarla karşılaşmamak için ARAMA ÖZELLİĞİ eklenmiştir. Arama bölümüne mesela What diye aratıp istediğiniz diziye ulaşabilirsiniz.