MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Duyurular ve istekler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: HERKESE AÇIK (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herkese Açık (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Duyurular ve istekler (/showthread.php?tid=430)

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 02-06-2019

Nilkuş dizist'de bu sorun 3.kez oldu. Bu yüzden alfabeyi kaldırdım, sadece sayfa numarası kaldı. Şuan sitesinde 91 sayfa var ben 100 ekledim. Siteye yeni sayfalar eklendikçe onlarada ulaşabilirsiniz. Ilerde site sistemi değiştirirse daha hızlı istediğin diziye ulaşman kolay olabilir, şuan arama bölümü ile idare etmen gerekiyor.

Cvp: Duyurular ve istekler - mau1054 - 05-06-2019

Benim xtream kodes üyeliğim var. MKİP TV min deneme süresi dolduğu için izleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Üye oldum ama tv de üyelik bilgilerine ilgili bi bölüm yok. Bu yüzden bişeyler girip de uygulamayı aktif edemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Cvp: Duyurular ve istekler - mkvod - 05-06-2019

(05-06-2019, Saat: 09:24)mau1054 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim xtream kodes üyeliğim var. MKİP TV min deneme süresi dolduğu için izleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Üye oldum ama tv de üyelik bilgilerine ilgili bi bölüm yok. Bu yüzden bişeyler girip de uygulamayı aktif edemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Deneme sureniz bitmediyse mkiptv ayarlarda xtream bolumune bilgilerinizi girerek kullanabilirsiniz.
Deneme sureniz bittiyse bilgi almak icin mkiptv@gmail.com yazin lütfen.

Cvp: MKVOD9(NETCAST/WEBOS) - Alperen - 12-06-2019

İyi günler, Güçlü ustanın yabancı diziler>Diziyomodül>Türkçe Dublaj dizilerinde sadece vidmoly linki çalışmakta diğer rapid ve diziyo linkleri çalışmamaktadır vidmoly linkleri de çok takılmaktadır rica etsem düzeltme imkanımız var mı acaba?

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 12-06-2019

Diziyo mkvod android versiyonda denedim. Diziyo hd linklerinden fembed linkleri var oynatıyor. Diziyo vip yazanda gdoc linkleri var oynatan bulamadım, ya linkler ölü yada embedi düzeltilmesi lazım. Rapid linki denk gelmedi bana.

Cvp: Duyurular ve istekler - kaptancort - 17-06-2019

Güçlü üstad dizist sirtesinde yeni diziler bölümü çıkmıyor, lg netcast kullanıyorum.

Cvp: Duyurular ve istekler - Alperen - 18-06-2019

(12-06-2019, Saat: 23:59)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diziyo mkvod android versiyonda denedim. Diziyo hd linklerinden fembed linkleri var oynatıyor. Diziyo vip yazanda gdoc linkleri var oynatan bulamadım, ya linkler ölü yada embedi düzeltilmesi lazım. Rapid linki denk gelmedi bana.

Teşekkürler üstad webos da diziyo hd sunucuya bağlanamıyor veya bağlantı kayboldu diyor diziyo vip ise link alınamadı diyor olanla yetineceğiz artık emeğinize sağlık...

Cvp: Duyurular ve istekler - onur - 18-06-2019

bende webos kullanıyorum diziyo hd (fembed) linklerinde herhangi bir sorun yok.Televizyonunuzda dns ayarlayın,modemi resetleyin.
Rapid linkleri siteden kaynaklı bir sorun site rapid linklerini uygunsuz reklam veriyor diye siteye gömülü değilde bizzat rapidin kendi sitesine yönlendiriyor o yüzden modülde çalışmıyor sanırım.
Diziyo vip ise aslen google drive/docs linkleri bu linkler yaklaşık 1 yıldır günlük kota uyguluyor o yüzden özellikle weboslarda biraz sıkıntılıydı ama yinede çalışıyordu fakat bir süredir çalışmıyor linkler. sanırım yine sistem değiştirdiler Mkvod ustanın bir göz atması lazım

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 18-06-2019

(17-06-2019, Saat: 15:27)kaptancort Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü üstad dizist sirtesinde yeni diziler bölümü çıkmıyor, lg netcast kullanıyorum.

Düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 19-06-2019

güçlü ustam diziay sitesi adresi d i ziay biz olarak degişmiş .