MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Duyurular ve istekler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: HERKESE AÇIK (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herkese Açık (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Duyurular ve istekler (/showthread.php?tid=430)

Cvp: Duyurular ve istekler - dekonline - 14-08-2019

Türkçe diziler için Güçlü Cafe'ye bakıyorum hep. Eline sağlık üstat. Yalnız ben Afili Aşk dizisi 8.bölüm izlemeye çalışıyorum ama 20 partlık bir şey çıkıyor başka da bir şey yok. Tek tek sinir bozucu. Bunun başka imkanı var mı acaba üstat. Bir de güçlü Cafe dışında bu tür dizilere bakabileceğimiz bir port var mı acaba?

Cvp: Duyurular ve istekler - nilkuş - 15-08-2019

(14-08-2019, Saat: 22:29)dekonline Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe diziler için Güçlü Cafe'ye bakıyorum hep. Eline sağlık üstat. Yalnız ben Afili Aşk dizisi 8.bölüm izlemeye çalışıyorum ama 20 partlık bir şey çıkıyor başka da bir şey yok. Tek tek sinir bozucu. Bunun başka imkanı var mı acaba üstat. Bir de güçlü Cafe dışında bu tür dizilere bakabileceğimiz bir port var mı acaba?

güçlü cafe_yerli_kanalD dizileri altında tek part 6 farklı görüntü kalitesiyle var afili aşk

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 30-08-2019

(15-08-2019, Saat: 00:37)nilkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2019, Saat: 22:29)dekonline Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe diziler için Güçlü Cafe'ye bakıyorum hep. Eline sağlık üstat. Yalnız ben Afili Aşk dizisi 8.bölüm izlemeye çalışıyorum ama 20 partlık bir şey çıkıyor başka da bir şey yok. Tek tek sinir bozucu. Bunun başka imkanı var mı acaba üstat. Bir de güçlü Cafe dışında bu tür dizilere bakabileceğimiz bir port var mı acaba?

güçlü cafe_yerli_kanalD dizileri altında tek part 6 farklı görüntü kalitesiyle var afili aşk

yerli dizi cafe bölümünde dizimom modül de , canlıdizihd modülde , kanal d dizileri bölümünde afili aşk dizisi açılmıyor 

dizikolik modül listeden çıktı mı güçlü ustam .

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 03-09-2019

(27-07-2019, Saat: 12:19)izzethan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Selamlar;

Güçlü Üstad:
Asya Anima Cafe/ OnlineAnimeIzle de dizilerin sadece son 20 bölümü görünüyor. Önceki bölümlere ulaşamıyoruz.

Kısa süre içerisinde kontrol etmeseniz de olur Smile

Şimdiden teşekkürler, elinize sağlık.

Düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 03-09-2019

(14-08-2019, Saat: 20:00)nilkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlü usta dizimom düzeltebilirmisin yada mkvod usta diziyonun linklrine bakabilirmi tr dublaj için .

Düzelttim, ancak bazı embedlerin eklenmesi gerekli.

Ayrıca,

Ddizitv, Canlidizihd ve Hdfilmcehennemi resimleri düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 04-09-2019

Dizimom ve Canlidizihd modüllerindeki embedleri Mkvod (Eline sağlık) usta ekledi. Bu iki modüllerde çalışmayan embed varsa iletirseniz şu linkte sorun var gibi bakarız içeriğine.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 07-09-2019

Yerli Dizi bölümüne; Trdizizle modülü eklendi. İyi Seyirler...

logo.png

Cvp: Duyurular ve istekler - kaptancort - 16-09-2019

Güçlü üstadım
1- yabancı diziler / dizist / tamamen bozulmuş.
2- vidmoly linkleri açılmıyor (mesela yabancı dizi / dizibox / herhangibir dizi içinde vidmoly linleri açılmıyor)
ilginiz için teşekkürler.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 20-09-2019

Yerli Dizi bölümündeki Trt modülü düzeltildi.

Film Bölümündeki hdfilmcehennemi modülü kategorileri düzeltildi.

Dizist biraz bekleyecek. Sitesi açılmıyor yeni .co olan açılmış oda tam oturmamış.

Cvp: Duyurular ve istekler - xsaiver88 - 21-09-2019

Merhaba 
Guclu portal fembed filmler acilmiyor ne yapmaliyim?