MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Duyurular ve istekler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: HERKESE AÇIK (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herkese Açık (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Duyurular ve istekler (/showthread.php?tid=430)

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 09-03-2020

GuCLu PortaL;

Iptv Bölümüne; Iptv Modül 3 seçeneği eklendi. ( Netcast Tvler oynatmıyor bu modülü)

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 10-03-2020

GuCLu PortaL,

Yerli Dizi bölümüne ATV modülü test olarak eklenmiştir. Bu modül ileride dahada genişletilecek.

atv.png

Iptv bölümüne, ATV grup canlı yayınları eklenmiştir. 

Malesef bu iki modül sadece Mkvod Android versiyonlarında çalışır. Lg tv playeri desteklemediğinden.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 11-03-2020

GuCLu PortaL,

Yerli Dizi bölümünde bulunan, Star Tv , Foxtv, Showtv ve Atv modüllerindeki hatalar giderildi, eklemeler yapıldı.

Cvp: Duyurular ve istekler - Okifioktay - 12-03-2020

Okifi müzik portala yeni klipler eklenmiştir,keyifli seyirler.

Cvp: Duyurular ve istekler - ferhatolgun - 12-03-2020

Merhaba onur üstat kızım ..... isimli animasyonu çok seviyor aratma yapıyorum sizde görünüyor ama aynı isim altında neşeli dalgalar çıkıyor linki guncellerseniz beni sıkıntıdan kurtarirsiniz teşekkürler kolay gelsin

Cvp: Duyurular ve istekler - onur - 12-03-2020

Öncelikle ALLAH (C.C.) bağışlasın bende de iki yam yam var durumunu anlıyabiliyorum Smile Bahsettiğin filmin linklerini alternatiflerle birlikte yeniledim webos ve androidde sorunsuz açılıyorlar Netcastlarda ise en azından 1 alternatif açılır diye umuyorum.Prensese iyi seyirler.

Bu arada yeniden yazayım malum birçok video uplaud sitesi kapandı dolayısıyla portaldaki bazı linkler çalışmayabilir belli başlı kısımları yenilemeye çalışsam da portalı baştan sona yenilememin imkanı yok o yüzden izlemek istediğiniz bir film silinmişse özel mesaj olarak atarsanız,eğer varsa çalışan yeni linkle değiştirebilirim eğer yoksa da listeden kaldırabilirim.Bu arada Netcast kullananan dostlar inanın sizi çok iyi anlıyorum ama gerçekten sizin tv lerin oynatabileceği fazla bir link kalmadı malesef. yeni tv almak yerine N11 den falan şöyle uygun fiyata bir andoidbox almak MKVOD dan daha iyi verim alabilmek için yeterli olacaktır.İyi günler.

Cvp: Duyurular ve istekler - ferhatolgun - 12-03-2020

(12-03-2020, Saat: 14:21)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle ALLAH (C.C.) bağışlasın bende de iki yam yam var durumunu anlıyabiliyorum Smile Bahsettiğin filmin linklerini alternatiflerle birlikte yeniledim webos ve androidde sorunsuz açılıyorlar Netcastlarda ise en azından 1 alternatif açılır diye umuyorum.Prensese iyi seyirler.

Bu arada yeniden yazayım malum birçok video uplaud sitesi kapandı dolayısıyla portaldaki bazı linkler çalışmayabilir belli başlı kısımları yenilemeye çalışsam da portalı baştan sona yenilememin imkanı yok o yüzden izlemek istediğiniz bir film silinmişse özel mesaj olarak atarsanız,eğer varsa çalışan yeni linkle değiştirebilirim eğer yoksa da listeden kaldırabilirim.Bu arada Netcast kullananan dostlar inanın sizi çok iyi anlıyorum ama gerçekten sizin tv lerin oynatabileceği fazla bir link kalmadı malesef. yeni tv almak yerine N11 den falan şöyle uygun fiyata bir andoidbox almak MKVOD dan daha iyi verim alabilmek için yeterli olacaktır.İyi günler.

Çok teşekkürler Allah kolyliklar versin size de ikinci TV için aldım android box şimdi onu kurcaliyorum teşekkürler

Cvp: Duyurular ve istekler - teknik80 - 13-03-2020

(04-03-2020, Saat: 15:26)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizilerin bölümlerinin içine girip baktın mı?  Bazı linkler mkvod da çalışmıyor yada alınamıyor , link ölü vs. Vidmoly ve yandex linkleri çalışıyor.

evet baktım güçlü ustam manifest 2.sezon 7.bölümde sadece türkçe altyazılı kaynaklar geliyor diziler de kategoriler yok  güçlü ustam alfabetik sıralama ile geliyor

Cvp: Duyurular ve istekler - onur - 13-03-2020

(13-03-2020, Saat: 21:58)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-03-2020, Saat: 15:26)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizilerin bölümlerinin içine girip baktın mı?  Bazı linkler mkvod da çalışmıyor yada alınamıyor , link ölü vs. Vidmoly ve yandex linkleri çalışıyor.

evet baktım güçlü ustam manifest 2.sezon 7.bölümde sadece türkçe altyazılı kaynaklar geliyor diziler de kategoriler yok  güçlü ustam alfabetik sıralama ile geliyor

peki teknik80 sitedekini kontrol ettin mi?Çünkü sitesinde de bahsettiğin dizinin bahsettiğin bölümünün türkçe dublajlı hali yok.Mesela aynı dizinin 2.sezon 6. bölümünün hem sitede hemde Güclü kafedeki modülde dublajlı hali mevcut.

Cvp: Duyurular ve istekler - NeTeS - 16-03-2020

RoMnUF.png
Malüm Corona virüsü salgını dolayısıyla, genel olarak evlerde zorunlu kaldığımız zamanlarda, karamsar haberlerden dinlemeye
ara verip MKvod uygulamasında film izlemenizi tavsiye ederim.