MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Duyurular ve istekler - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: HERKESE AÇIK (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Herkese Açık (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Duyurular ve istekler (/showthread.php?tid=430)

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 23-08-2021

Film bölümündeki filmizletv modülündeki link alım hatası düzeltildi.

Film bölümündeki, Fullfilmizle modülü düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 16-09-2021

Yerli Dizi Bölümü, Ddizi modülü düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - musegu - 11-10-2021

Güçlü portalda yabancı dizi diziyo portaldaki dizilerin isimleri yazmıyor.yardimci olur musunuz? İzlemek istediğimizi secemiyoruz bu sebeple.

Cvp: Duyurular ve istekler - Kwonmusti - 13-10-2021

Merhaba Yerli Dizi Bölümü, Ddizi modülü içerik yok. Sadece yeni eklenenler çıkıyor onunda içi boş ilgilenir misiniz lütfen?

Cvp: Duyurular ve istekler - GuCLu - 13-10-2021

(11-10-2021, Saat: 18:04)musegu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü portalda yabancı dizi diziyo portaldaki dizilerin isimleri yazmıyor.yardimci olur musunuz? İzlemek istediğimizi secemiyoruz bu sebeple.

Düzeltildi.

(13-10-2021, Saat: 15:51)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Yerli Dizi Bölümü, Ddizi modülü içerik yok. Sadece yeni eklenenler çıkıyor onunda içi boş ilgilenir misiniz lütfen?

Düzeltildi.

Cvp: Duyurular ve istekler - Kwonmusti - 14-10-2021

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.
Yerli Dizi Bölümü, Ddizi modülü içerik gelmiş. Yeni eklenenler bölümün de bazı linkler çalışmıyor, atıyorum mesela master chef gibi içeriğe tıklıyorsunuz maalesef açılmıyor.

Cvp: Duyurular ve istekler - Okifioktay - 16-10-2021

Okifi Müzik Portal içerisinde,
Türküler ve Karışık sanatçılar bölümlerine yeni klipler eklenmiştir. Keyifli seyirler...

Cvp: Duyurular ve istekler - Kwonmusti - 16-10-2021

Merhaba,
Arkadaşlar ddizi bölümün de tv8 e ait program linklerinin hiç biri açılmıyor maalesef. Özellikle yeni eklenenler kısmın da Kırmızı oda o ses türkiye, master chef gibi işten gelince izliyordum maalesef izleyemiyorum artık rica ersem bir kontrol edebili misiniz? Teşekkür ederimSmile

Cvp: Duyurular ve istekler - mkvod - 16-10-2021

(16-10-2021, Saat: 21:56)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Arkadaşlar ddizi bölümün de tv8 e ait program linklerinin hiç biri açılmıyor maalesef. Özellikle yeni eklenenler kısmın da Kırmızı oda o ses türkiye, master chef gibi işten gelince izliyordum maalesef izleyemiyorum artık rica ersem bir kontrol edebili misiniz? Teşekkür ederimSmile

Bahsettiginiz linkler çalışmaktadır .
Calismiyorsa cihaziniz desteklemiyor demektir.

Cvp: Duyurular ve istekler - Kwonmusti - 16-10-2021

Merhaba,

Önceki mesajımı yazarken 3 farklı cihazda deneyerek emin olarak yazmıştım. Farklı dnsler de denedim. Diğer linklerde bir sorun yaşamazken son 20 25 gündür bı sorun var bi 15 gün de içerikler görünmüyordu.
Denediğim cihazlar Yazayım.

Android telefonum sürüm 9 wireless +mobil veri..
Windows+bluestacks
Sürekli kullandığım ; Mı box s 4k ve test amaçlı tivo stream ile de denedim..
Bu bahsettiğim cihazların hepsi sorunlu ve desteklemiyorsa bana nasıl bir cihaz önerirsiniz?