MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS - SAMSUNG TIZEN (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Konu Başlığı: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) (/showthread.php?tid=434)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 04-11-2019

(04-11-2019, Saat: 15:06)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba. MKIPTV4 lg netcast televizyonuma yükledim. Akabinde kanal listesi yükledim m3u. Kanal listesi programda görünüyor kanala tıklıyorum açılıyor ancak 3 saniye sonra link alınamadı hatası verip kapanıyor. Yami ilk 3-5 saniye izleniyor kanal ancak hemen sonrası link alınamadı hatası alıyorum. Acemi olduğum için nerede hata yaptım anlayamadım açıkcası. Bilginiz var mıdır ? Teşekkürler..

Internette buldugunuz linklerde lg de bu sorunu yaşarsınız.
Size ait linkleri eklemelisiniz.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - habib723 - 05-11-2019

(02-11-2019, Saat: 23:03)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.1.26 sürümüne yükseltilmiştir.

- Movie bilgi ekranı güncellenmiştir.
- Player ekranında  bulunan buffer değeri kaldırılmıştır.(Kullanıcılar burada yazan değeri internet hızı sandıkları için kaldrılmıştır.)

Merhaba ustam, bende internet hızı sanıyordum doğrusu aslında internet hızını gösteren bir şey olsaydı güzel olurdu... 

Mkiptv LG webos ta kullanırken xtream adresleri(online kısımda) "bilgiler hata olabilir" gibi bir şey çıkmaktadır... Çıkan bu yazı bazen kendi kendine donuyor (şeffaf halde)... İleri geri yapmama rağmen o bilgi hatalı kısmı gitmiyor ancak arkada ileri geri yapınca normal kumanda işlemi devam ediyor ancak o bilgiler hatalı olabilir kısmı öyle şeffaf şekilde ekranda yer alıyor... Kırmızı tuşa basıp resetlediğimde düzeliyor.. Ha bu arada bu reset tuşuna basarken (böyle hata ile karşılaşınca"bilgiler hatalı olabilir" olayında sadece ) ana kısma atmıyor bir kez daha back tuşuna basmam gerekiyor...

Tekrar tekrar emeğiniz için teşekkürler iyiki varsınız... Her aklıma geldiğinde Allah razı olsun diyorum sizlere...

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - adem_taha - 05-11-2019

(04-11-2019, Saat: 18:47)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-11-2019, Saat: 15:06)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba. MKIPTV4 lg netcast televizyonuma yükledim. Akabinde kanal listesi yükledim m3u. Kanal listesi programda görünüyor kanala tıklıyorum açılıyor ancak 3 saniye sonra link alınamadı hatası verip kapanıyor. Yami ilk 3-5 saniye izleniyor kanal ancak hemen sonrası link alınamadı hatası alıyorum. Acemi olduğum için nerede hata yaptım anlayamadım açıkcası. Bilginiz var mıdır ? Teşekkürler..

Internette buldugunuz linklerde lg de bu sorunu yaşarsınız.
Size ait linkleri eklemelisiniz.

hocam nasıl yapacağız bize ait linkleri??? Acemiyim kusura bakmayın lütfen...

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 05-11-2019

(05-11-2019, Saat: 00:11)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2019, Saat: 23:03)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.1.26 sürümüne yükseltilmiştir.

- Movie bilgi ekranı güncellenmiştir.
- Player ekranında  bulunan buffer değeri kaldırılmıştır.(Kullanıcılar burada yazan değeri internet hızı sandıkları için kaldrılmıştır.)

Merhaba ustam, bende internet hızı sanıyordum doğrusu aslında internet hızını gösteren bir şey olsaydı güzel olurdu... 

Mkiptv LG webos ta kullanırken xtream adresleri(online kısımda) "bilgiler hata olabilir" gibi bir şey çıkmaktadır... Çıkan bu yazı bazen kendi kendine donuyor (şeffaf halde)... İleri geri yapmama rağmen o bilgi hatalı kısmı gitmiyor ancak arkada ileri geri yapınca normal kumanda işlemi devam ediyor ancak o bilgiler hatalı olabilir kısmı öyle şeffaf şekilde ekranda yer alıyor... Kırmızı tuşa basıp resetlediğimde düzeliyor.. Ha bu arada bu reset tuşuna basarken (böyle hata ile karşılaşınca"bilgiler hatalı olabilir" olayında sadece ) ana kısma atmıyor bir kez daha back tuşuna basmam gerekiyor...

Tekrar tekrar emeğiniz için teşekkürler iyiki varsınız... Her aklıma geldiğinde Allah razı olsun diyorum sizlere...

Video olarak gönderin lütfen.
Sorun aldığınız linkide gönderin lütfen.

Not: Çalışmayan bazı linklerde tv hataya düşebilmektedir. Bundan kaynaklı olabilir.
Gelen veri çok büyük veya xtream data olmayabilir. Bu tür durumla karşılaşmamak için linki önce bilgisayarınızda deneyin lütfen.

MKIPTV 4.1.27 sürümüne yükseltilmiştir.

-- Karşılaşılan bazı hatalar giderilmiştir.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - adem_taha - 05-11-2019

sağlam bir kanal listesi hakkında bilgisi olan var mıdır?

(05-11-2019, Saat: 14:17)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sağlam bir kanal listesi hakkında bilgisi olan var mıdır?

Bu konuda paylasim yapilmamaktadir.
Forum kurallarina uyalim lütfen.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - clubberfree - 09-11-2019

Merhaba iyi gunler durum cubugunda alt sag kosede bulunan isaret icin bitrate degeri demissiniz mac izlerken iyi bir goruntu kalitesi ile izleyebilmek icin en az kac tane yesil cubuk isigi yanmalidir

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 09-11-2019

(09-11-2019, Saat: 16:54)clubberfree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba iyi gunler durum cubugunda alt sag kosede bulunan isaret icin bitrate degeri demissiniz mac izlerken iyi bir goruntu kalitesi ile izleyebilmek icin en az kac tane yesil cubuk isigi yanmalidir
Bitrate degil buffer degeridir.
Bunun icin net bir sey soylemek dogru olmaz.
Asagidaki linkten stream linkiniz icin gerekli hizi hesaplayabilirsiniz.
https://www.chow-bryant.com/services/social-media-marketing/live-streaming/live-streaming-calculator/

Not: bu degerin gosterimi icin ayarlara secenek konacaktir.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - clubberfree - 09-11-2019

Affina siginarak soruyorum buffer degeri nedir