MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS - SAMSUNG TIZEN (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: MKIPTV LG NETCAST/WEBOS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=81)
+--- Konu Başlığı: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) (/showthread.php?tid=434)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 18-10-2021

MKIPTV 5.0.22 sürümne yükseltilmiştir.

-Varsayılan,canlı,seç izle, series linkler için player 0 ve player 1 seçme özelliği eklenmiştir.<br> Mkiptv ayarlar->Oynatıcı Seçimi
Ana ekran Tv - Uygulama bilgisi kısmına son güncelleme bilgileri butonu eklenmiştir.
Yeşil tuşa basarak bilgiye ulaşabilirsiniz.

-Player 0 and player 1 selection feature has been added for default, live, movies, series links.<br> Mkiptv settings->Player Selection
The last update information button has been added to the Home screen TV - Application information section.
You can access the information by pressing the green button.

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 19-10-2021

5.0.24 - 19.10.2021
-Player 1 için video kaldığı yerden devam etme özelliği aktif edilmiştir. Seç izle linkler imdb puanı eklenmiştir.
-The video resume feature has been activated for Player 1. Movie links imdb score has been added.

5.0.23 - 18.10.2021
-Bazı hatalar düzeltilmiştir.
-Some bugs have been fixed.

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - humanist - 25-10-2021

Merhaba usta benim 2 tane sorum olacak birincisi benim akrabamin 2014 model webos 1 lg tivisi var mkiptv uygulamasını aktif ederse sağlıklı çalışır mı yani canlı tivi yayinlarini ve filmleri oynatır mi ikincisi 30 km uzakta bir lg tiviye mac adresini yazıp m3u dosyası yollasam başarılı olur mu yani ayni wifi agina bağlı olması mi gerek

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - Okifioktay - 25-10-2021

(25-10-2021, Saat: 13:04)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba usta benim 2 tane sorum olacak birincisi benim akrabamin 2014 model webos 1 lg tivisi var mkiptv uygulamasını aktif ederse sağlıklı çalışır mı yani canlı tivi yayinlarini ve filmleri oynatır mi ikincisi 30 km uzakta bir lg tiviye mac adresini yazıp m3u dosyası yollasam başarılı olur mu yani ayni wifi agina bağlı olması mi gerek

Tv eskide olsa,mkiptv çalışır.İkincisini ise denemek gerek.

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 25-10-2021

(25-10-2021, Saat: 19:07)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-10-2021, Saat: 13:04)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba usta benim 2 tane sorum olacak birincisi benim akrabamin 2014 model webos 1 lg tivisi var mkiptv uygulamasını aktif ederse sağlıklı çalışır mı yani canlı tivi yayinlarini ve filmleri oynatır mi ikincisi 30 km uzakta bir lg tiviye mac adresini yazıp m3u dosyası yollasam başarılı olur mu yani ayni wifi agina bağlı olması mi gerek

Tv eskide olsa,mkiptv çalışır.İkincisini ise denemek gerek.

Uygulama 2011 - 2021 tüm lg tvlerde çalışmaktadır.
Linkleriniz düzgün çalıştığı ve tv niz desteklediği sürece mkiptv de kullanabilirsiniz.
Linklerinizi mkiptv ayarlarda ki xtream api ile ekleyin.
Xtream api kullanımı http://mkiptv.ovh/index.html#xtream

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 26-10-2021

MKIPTV 5.0.26 sürümüne yükseltilmiştir.

-Bazı data güncellemeleri yapılmıştır.

Not: Eğer iptv linkleri listeleme de hata alırsanız aşağıdaki
yazılanları 1 defa uygulamalıdır.

Ana ekran -> XML Playlist veya m3u playlist tıkla -> 2. ekran
açıldığında 1 defa KIRMIZI tuşa bas

Hala sorun yaşanırsa aşağıdakileri yapalım
Mkiptv ana ekranda 1 defa KIRMIZI tuş
Mkiptv ayarlar girip 1 defa KIRMIZI tuş
Sonrasında mkiptv ayarlarda Load default values(Varsayılanları yükle)->Enter->Yeşil tuş
Not: Varsayılanlar yüklendiğinde kayıtlı tüm bilgiler
silinecektir.(mkiptv ayarlardaki xtream bilgiler, favori listesi, son izlenenler).
Bundan dolayı kullanıcı eğer mkiptv ayarlar daki xtream apiyi kullanıyorsa bilgileri yeniden girmelidir.

Sonrasında mkiptv ayarlar->player seçiminde daha önce tv sine uygun player seçimini ve diğer ayarları yapmalıdır.

Load default values(Varsayılanları yükle) işlemi bir nevi mkiptv fabrika ayarlarıdır.

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 02-11-2021

MKIPTV 5.0.27 sürümüne yükseltilmiştir.
-Seç izle linkler için tarihe,isme ve imdb puanına göre sırlama eklenmiştir.
Liste ekranında mavi tuşa basarak sırlama tipini seçebilirsiniz.

-Sorting by date, name and imdb score has been added for movie links.
You can select the sorting type by pressing the blue button on the list screen.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - legolas.ibrahim - 03-11-2021

(24-01-2021, Saat: 19:35)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.2.01 sürümüne yükseltilmiştir.

-Internal altyazı içeren linklerde altyazı default olarak aktif edilmiştir.
-Kapatmak için kontrol barda dil butonunda Sub - On/Off ile kapatabilirsiniz.

Not: Kapattıktan sonra bazı tvlerde tekrar aktif olmamaktadır. Bu durumda videoyu yeniden başlatın.

Ya üstad ben çok anlamıyorum ama IPTV aldım mkıptv kıllanıyorum. Ne yaptıysa altyazı gelmiyor. Ne yapmam lazım. Tv yi alalı 3 ay oldu. Yeni model bir LG qled bir tv. Tşk.

Cvp: MKIPTV4 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 03-11-2021

(03-11-2021, Saat: 01:41)legolas.ibrahim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-01-2021, Saat: 19:35)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.2.01 sürümüne yükseltilmiştir.

-Internal altyazı içeren linklerde altyazı default olarak aktif edilmiştir.
-Kapatmak için kontrol barda dil butonunda Sub - On/Off ile kapatabilirsiniz.

Not: Kapattıktan sonra bazı tvlerde tekrar aktif olmamaktadır. Bu durumda videoyu yeniden başlatın.

Ya üstad ben çok anlamıyorum ama IPTV aldım mkıptv kıllanıyorum. Ne yaptıysa altyazı gelmiyor. Ne yapmam lazım. Tv yi alalı 3 ay oldu. Yeni model bir LG qled bir tv. Tşk.

Mkiptv de internal altyazi seçme özelliği yoktur.
Tv nizin ayarlarinda altyazi ayarlarini yaparsaniz ve linkiniz altyazi iceriyorsa gorunecektir.

Cvp: MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) - mkvod - 05-11-2021

MKIPTV 5.0.29 sürümüne yükseltilmiştir.
-Ayarlar->Diğer ayarlar arkaplan resmi değiştirme eklendi.
-Settings->Other settings background image change added.