Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
bahsettiğiniz dizi telif yasasına girmiştir hemde çok sağlam bir şekilde.biraz internet araştırması yaparsanız nedenine kolayca ulaşabilirsiniz. http://www.mynet.com/magazin/detay/dizi/...ber/93748/ dizi çıktığında birkaç siteye eklenen linkler ise ya çabucak siliniyor yada uygulamaların açamayacağı özel playerlara yükleniyor.
Teşekkür Edenler:
Merhabalar. Daha önce soruldu mu bilmiyorum. Birkaç sayfa geriye gittim ama göremedim. Güçlü Cafe Yerli Diziler bölümündeki diziler açılmıyor. Dailymotion linkleri alınmıyor, diğer tüm bölümler de "tanımlanmayan hata" veriyor.
Düzeltmek sizin elinizde midir, yoksa bizim buradan yapacak birşeyimiz var mı?
Kolay gelsin...
Teşekkür Edenler:
(12-01-2017, Saat: 17:59)EmreBS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Daha önce soruldu mu bilmiyorum. Birkaç sayfa geriye gittim ama göremedim. Güçlü Cafe Yerli Diziler bölümündeki diziler açılmıyor. Dailymotion linkleri alınmıyor, diğer tüm bölümler de "tanımlanmayan hata" veriyor.
Düzeltmek sizin elinizde midir, yoksa bizim buradan yapacak birşeyimiz var mı?
Kolay gelsin...

Portallarla ilgili sorun ve onerilerinizi portalin kendi linkinde yapin lutfen.
Portallar
http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=12
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
mkvod 9 lg kurulu ıdı ıkı gundur acılmıyor tv resetledım tekrar kurdum lakin aynen devam nasıl duzeltebılırz ?
Teşekkür Edenler:
(14-01-2017, Saat: 16:45)byreis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod 9 lg kurulu ıdı ıkı gundur acılmıyor tv resetledım tekrar kurdum lakin aynen devam nasıl duzeltebılırz ?

kullanıcı adı login olmadan açılmıyor sistem öncelikle lg hesaplarında kulanıcı adınla giriş yapıyormu yapmıyormu onu bi kontrool etmen gerekir girş uyaptıüğın vakit açılacaktır
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
(14-10-2016, Saat: 10:25)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar guzel bir haber vermek istedim.
Mkvod9 kabul edilmistir. Lg store ve lg smart world dan indirebilirsiniz.
En kisa zamanda dokuman hazirlanacaktir.
Görünmüyorsa birkaç güne görünecektir.

MKVOD 9 U LG STOREDEN İNDİRDİM AMA FİLMLERİ FALAN NERDEN NASIL YÜKLEYECEĞİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Teşekkür Edenler:
Alıntı:MKVOD LG WEBOS ve NETCAST Smart tvler için hazırlanmış bir video oynatıcıdır. Ayrıca ANDROID sürümüde mevcuttur.
MKVOD içerisinde portal adını verdiğimiz internette paylaşılan embed linklerden oluşan listeler bulunmaktadır.
Portallar portal sahipleri tarafından online güncellenmektedir. MKVOD uygulaması bu embed linkleri parse ederek oynatılabilir linkler haline çevirmektedir.
MKVOD ile embed linkleri içeren kendi listelerinizi oluşturup oynatabilirsiniz.

mkvod uygulaması online film/dizi ip tv v.s. izlemek için yapılmış bir media oynatıcısıdır.yani indirmek için değil online olarak video izlemeye yarar.mesajı yazdığınız bu konunun  ilk mesajını dikkatlice okuyunuz nasıl portalları ekleyebileceğiniz yazılmış.ayrıca forumda yazarken küçük harf kullanmaya özen gösteriniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
(08-01-2017, Saat: 21:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-01-2017, Saat: 21:10)takcay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Öncelikle uğraşan, geliştiren herkesin ellerine sağlık. Çok başarılı bir uygulama. Kendim LG servisiyim, birçok yeni kullanıcıya da tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler...

Forumda falan arattım ancak bulamadım. La640 kullanıyorum. Herşey güzel fakat altyazılı filmlerde altyazı çıkmıyor. Benim yapmadığım yada yanlış yaptığım birşey olabilirmi? Bilgi verirseniz sevinirim...

İzlemek istediğiniz filmde alt yazı olmayabilir,sizin herhangibir şey yapmanız gerekmiyor.Başka bir bölümde tr altyazılı bir dizi filan açın,onlarda alt yazı varsa,sizde sorun yoktur.Bizler fabrika ayarlarına öndüğümüzde bile,normal ayarları yapıp,mkvodu yükleyip izlemeye başladığımızda,herhangibir ayar yapmıyoruz.
Hem siz lg servisi olarak bize bazı konularda bilgi verebilirsiniz,örnegin lm serisi netcastlarada service menüsüne normal kumanda ile girme imkanımız varmı?
Kusura bakmayın epey bir gecikmeli oldu. LM serisinde benim bildiğim kadarıyla servis kumandası olmadan giriş yapamıyoruz. 

Bu arada altyazı sorunu bazı portallarda bazı sitelerde oluyor. Hepsinde problem yokmuş. Teşekkür ederim.
Teşekkür Edenler:
(18-01-2017, Saat: 01:05)takcay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-01-2017, Saat: 21:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-01-2017, Saat: 21:10)takcay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Öncelikle uğraşan, geliştiren herkesin ellerine sağlık. Çok başarılı bir uygulama. Kendim LG servisiyim, birçok yeni kullanıcıya da tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler...

Forumda falan arattım ancak bulamadım. La640 kullanıyorum. Herşey güzel fakat altyazılı filmlerde altyazı çıkmıyor. Benim yapmadığım yada yanlış yaptığım birşey olabilirmi? Bilgi verirseniz sevinirim...

İzlemek istediğiniz filmde alt yazı olmayabilir,sizin herhangibir şey yapmanız gerekmiyor.Başka bir bölümde tr altyazılı bir dizi filan açın,onlarda alt yazı varsa,sizde sorun yoktur.Bizler fabrika ayarlarına öndüğümüzde bile,normal ayarları yapıp,mkvodu yükleyip izlemeye başladığımızda,herhangibir ayar yapmıyoruz.
Hem siz lg servisi olarak bize bazı konularda bilgi verebilirsiniz,örnegin lm serisi netcastlarada service menüsüne normal kumanda ile girme imkanımız varmı?
Kusura bakmayın epey bir gecikmeli oldu. LM serisinde benim bildiğim kadarıyla servis kumandası olmadan giriş yapamıyoruz. 

Bu arada altyazı sorunu bazı portallarda bazı sitelerde oluyor. Hepsinde problem yokmuş. Teşekkür ederim.

iyi seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: takcay , #sorgumurat
favori listesine eklenen kanalları silinince silo işlemi yapıyor fakat kanallar silinmiyor. Bu neden olabilir.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,863 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,502 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,370 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,481 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: