Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.96/5 - 135 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list
şuan toplamda kaç portal var
Teşekkür Edenler:
(25-11-2016, Saat: 21:19)Cmkrc29 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şuan toplamda kaç portal var

diğer başlıkta cavap verildi.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod
(07-11-2016, Saat: 11:27)NETCAST Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günler
2. şey daha sormak istiyorum !

"2017 trailer" kelimesini PC de aratınca youtube.com/results?search_query=2017+trailer şeklinde bir arama adres satırı çıkıyor !

tabi çok fazla sayıda çakma video bu sonuça eklene biliyor bu çakma sonuçları elemek adına ;
youtube arama sonuçuna ek >>filitrelerden<< "Görüntüleme sayısı" basınca filitreli arama yapabiliyor !
o zamanda şöyle böyle bir link youtube.com/results?sp=CAM%253D&q=trailer+2017 ortaya çıkıyor !

şimdi bu filitreli youtube aramasını MKVOD9 da nasıl yapabiliriz !? bu konudaya girerseniz teşekkür ederim Smile

(08-11-2016, Saat: 08:50)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9 bir embed video oynaticidir.
Mkvod9 un oynatabildigi embed linkleri listenize ekleyerek izleyebilirsiniz.
Bunun dışında paylasilan portallari ekleyip hazır listelere ulaşabilirsiniz.

Netcast kendine ait bir youtube portal oluşturup paylasabilirsin.
Portalini youtube da kendi olusturdugun playlistleri ve verdigim arama tag ini kullarak doldurabilirsin.
Portal olusturma hakkinda bilgiye mkvod tools bolumunde ulasabilirsin.

iyi günler bu önerimi standart versiyona eklediğinizi görmek güzel !

bu arada sayın yönetici size bir kaç önerme daha yapma istiyordum !
youtube kendi içinde standart değişkenleri sabit adresleme yapabiliyor buna göre özel kategorize etme olayı var.
standart uygulamaya bu aşağıda yer alan linkleri ekleme durumu olursa !
bu smart tv uygulamasını yeni kullanmaya başlayacaklara baya bir kolaylık olacaktır.
ve özellikle youtubenin bile artık destek vermediği eski model smart tv işletim sistemlerinde youtube açma süresi baya uzun sürüyor
özellikle youtube açısından sizin bu smart tv uygulamanızla youtube daha hızlı girebiliyoruz !
zahmet olmazsa lütfen bu aşağıdaki link içerikleri uygulamaya eklerseniz daha fazla program kullanımı artırılmasına yararı olacaktır Smile

uygulama eklemenizi istediğimiz youtubenin standart değişken linkleri aşağıdakiler

YouTube'un En İyileri bu sırada olduğu gibi ! aynı sıralama ile ! mümkün olduğunca ön sıra sıralamasıyla ! olursa çok güzel olur diyorum ! Smile

ben kendime özel kişisel bir arama listem değil !
zaten herkes zaman içinde tv kumandasında yazı yazmanın ; bir çin işkencesine dönünce sabit olarak güncellene içerikleri arar oluyor !
herkes için pratik kullanılabilinir güncel video içeriklere herkesin kolayca erişe bilmesini istiyorum !

şimdiden gösterdiğiniz ilgi ve alaka için herkes adına çok teşekkürler ! Smile
Teşekkür Edenler:
(25-04-2017, Saat: 19:35)NETCAST Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2016, Saat: 11:27)NETCAST Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günler
2. şey daha sormak istiyorum !

"2017 trailer" kelimesini PC de aratınca youtube.com/results?search_query=2017+trailer şeklinde bir arama adres satırı çıkıyor !

tabi çok fazla sayıda çakma video bu sonuça eklene biliyor bu çakma sonuçları elemek adına ;
youtube arama sonuçuna ek >>filitrelerden<< "Görüntüleme sayısı" basınca filitreli arama yapabiliyor !
o zamanda şöyle böyle bir link youtube.com/results?sp=CAM%253D&q=trailer+2017 ortaya çıkıyor !

şimdi bu filitreli youtube aramasını MKVOD9 da nasıl yapabiliriz !? bu konudaya girerseniz teşekkür ederim Smile

(08-11-2016, Saat: 08:50)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod9 bir embed video oynaticidir.
Mkvod9 un oynatabildigi embed linkleri listenize ekleyerek izleyebilirsiniz.
Bunun dışında paylasilan portallari ekleyip hazır listelere ulaşabilirsiniz.

Netcast kendine ait bir youtube portal oluşturup paylasabilirsin.
Portalini youtube da kendi olusturdugun playlistleri ve verdigim arama tag ini kullarak doldurabilirsin.
Portal olusturma hakkinda bilgiye mkvod tools bolumunde ulasabilirsin.

iyi günler bu önerimi standart versiyona eklediğinizi görmek güzel !

bu arada sayın yönetici size bir kaç önerme daha yapma istiyordum !
youtube kendi içinde standart değişkenleri sabit adresleme yapabiliyor buna göre özel kategorize etme olayı var.
standart uygulamaya bu aşağıda yer alan linkleri ekleme durumu olursa !
bu smart tv uygulamasını yeni kullanmaya başlayacaklara baya bir kolaylık olacaktır.
ve özellikle youtubenin bile artık destek vermediği eski model smart tv işletim sistemlerinde youtube açma süresi baya uzun sürüyor
özellikle youtube açısından sizin bu smart tv uygulamanızla youtube daha hızlı girebiliyoruz !
zahmet olmazsa lütfen bu aşağıdaki link içerikleri uygulamaya eklerseniz daha fazla program kullanımı artırılmasına yararı olacaktır Smile

uygulama eklemenizi istediğimiz youtubenin standart değişken linkleri aşağıdakiler

YouTube'un En İyileri
  • [1. sırada]  Müzik [2. sırada]  Haberler [3. sırada]  Oyun [4. sırada]  Spor [5. sırada]  360° Video [6. sırada]  Canlı smart tv deki youtube uygulaması canlı yayın desteği vermiyor ! Sad
bu sırada olduğu gibi ! aynı sıralama ile ! mümkün olduğunca ön sıra sıralamasıyla ! olursa çok güzel olur diyorum ! Smile

ben kendime özel kişisel bir arama listem değil !
zaten herkes zaman içinde tv kumandasında yazı yazmanın ; bir çin işkencesine dönünce sabit olarak güncellene içerikleri arar oluyor !
herkes için pratik kullanılabilinir güncel video içeriklere herkesin kolayca erişe bilmesini istiyorum !

şimdiden gösterdiğiniz ilgi ve alaka için herkes adına çok teşekkürler ! Smile

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=288
Bu linkte anlatıldığı gibi kendi listenizi ekleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar ben mkwod yükledim, tv de ikon çıktı fakat portallar yok, bunu nasıl çözerim.
TV : LG 42LB 670
Televizyon wifi ile bağlı internete
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414 ilk mesajdaki veya soru sorduğunuz diğer mesajda yazılanları uygulayın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
hocam iyi günler dilerim portallar güncellenmiş mesala cem portal var ama benim mkvod da cem portal gözükmüyor ne yapabilirim
Teşekkür Edenler:
sorunu hallettim hocam meger mac adresini tekrar upload etmek gerekiyormuş
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
ARKADASLAR BENIM EKRANDA DENEME SURENIZ SONA ERMISTIR MKIPTV ADRESINE MAIL ATIN GIBI BUYUK KIRMIZI YAZI CIKIYOR YAZI NEDENIYLE HICBIRSEYDE IZLENMIYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Teşekkür Edenler:
(17-10-2017, Saat: 13:52)leventmelek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ARKADASLAR BENIM EKRANDA DENEME SURENIZ SONA ERMISTIR MKIPTV ADRESINE MAIL ATIN GIBI BUYUK KIRMIZI YAZI CIKIYOR YAZI NEDENIYLE HICBIRSEYDE IZLENMIYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

büyük kırmızı yazıda belirtildiği gibi mkiptv@gmail.com adresine mail atarak bilgi almalısınız.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 1,469 1,944,981 02-10-2023, Saat: 21:56
Son Yorum: Okifioktay
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,500 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,369 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,481 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: