Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD Kodi Api
aynı işlemi vavoo için denedim. Fakat linleri elde etmeyi başaramadım. Tıklayınca masaüstü görünüp kapanıyor vavoo da fakat link ekrana gelmiyor malesef. Olacağını umut etmiştim Smile
Teşekkür Edenler:
(11-03-2019, Saat: 11:12)freelifehard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı işlemi vavoo için denedim. Fakat linkleri elde etmeyi başaramadım. Tıklayınca masaüstü görünüp kapanıyor vavoo da fakat link ekrana gelmiyor malesef. Olacağını umut etmiştim Smile

Vavooda dediğiniz işlemde link gelse dahi  bir işe yaramaz nedeni de şu; adamlar hem token key kullanıyorlar hem de User-Agent kullanıyorlar, Yani Tokeni ekleseniz bile User agent ten dolayı malesef çalışmaz.  LG TV user agent desteğinin olmadığını söylemişti mkvod usta, Eğer olsaydı vavoo da bulunan tüm iptvleri izlerdik. Ayrıca vavoo bildiğim kadarıyla belli bir sürede bazı iplere block koyuyor ama tam emin değilim bu block durumu için.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , /onur , #sorgumurat , acemi iste
(05-03-2019, Saat: 15:21)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 15:18)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve sonuç başarılı usta. Televizyonum Lg 42 LM 660s  Netcast 2012 model. Bir iki link denedim çalışmadı. Sonra mkvodda tvmin çalıştırdığı linklere baktım ve ok.ru çalıştırıyor. kodide OK.RU link gönderdim ve filmi açtı. Demem o ki tvniz hangi embed linki çalıştırıyorsa kodiden o linki gönderin. Şimdi bu linkleri favori listesinden nasıl sileriz usta?

P - channel down tusuna basin silinecektir.

USTA merhabalar kodiden direk linki firefoxa atıyor. oradan da sayfayı kaydettim ancak bağış yapmak gerektiğini söyledi. tv de fav listesini açmıyor. yapılması gereken işlem nedir? Teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(23-02-2020, Saat: 23:13)sky_sky Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 15:21)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 15:18)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve sonuç başarılı usta. Televizyonum Lg 42 LM 660s  Netcast 2012 model. Bir iki link denedim çalışmadı. Sonra mkvodda tvmin çalıştırdığı linklere baktım ve ok.ru çalıştırıyor. kodide OK.RU link gönderdim ve filmi açtı. Demem o ki tvniz hangi embed linki çalıştırıyorsa kodiden o linki gönderin. Şimdi bu linkleri favori listesinden nasıl sileriz usta?

P - channel down tusuna basin silinecektir.

USTA merhabalar kodiden direk linki firefoxa atıyor. oradan da sayfayı kaydettim ancak bağış yapmak gerektiğini söyledi. tv de fav listesini açmıyor. yapılması gereken işlem nedir? Teşekkür ederim
Online favori ekleme sadece full sürüm kullanan cihazlar için aktiftir.
Full sürüm hakkında bilgi almak icin mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Teşekkür Edenler: acemi iste , kaptancort , #sorgumurat , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 441 505,708 08-12-2022, Saat: 00:06
Son Yorum: onur
  Vidmoly linklerini LG MKVOD uygulamasından izlemek onur 1 3,924 15-05-2022, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD XML Creator mkvod 14 44,078 02-04-2021, Saat: 17:26
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkvod 30 62,735 27-05-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: habib723
  MKVOD duyurular mkvod 93 144,144 16-10-2017, Saat: 19:18
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: