Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
TV altyazı destekliyor. Yine de görünmüyor altyazılar. Player 1 ve player 0 denedim ikisinde de gorunmuyor. Aslinda filmlerde altyazi var android uzerinde denediğimde görünüyor.
Teşekkür Edenler:
(13-12-2021, Saat: 20:31)blackor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TV altyazı destekliyor. Yine de görünmüyor altyazılar. Player 1 ve player 0 denedim ikisinde de gorunmuyor. Aslinda filmlerde altyazi var android uzerinde denediğimde görünüyor.

Tv niz altyazi desteklemiyor yazmadim.
Tv niz linki destekliyorsa altyazi görünür.
Tv nizin guncellemeleri kontrol edin.
Hala görünmüyorsa su asamada yapacak bir sey yoktur.
Lg altyazi apisini henuz paylasmamaktadir.
Paylasirsa ve uygulama tarafinda mümkünse, mkiptv ye altyazi secme desteği eklenecektir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , #sorgumurat
Anladim hocam peki Lg altyazı apisini paylaşmıyorsa diğer uygulamalarda altyazı seçimi nasıl yapılabiliyor? Ve altyaziyi nasıl gosteriyorlar?
Teşekkür Edenler:
(16-12-2021, Saat: 21:32)blackor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladim hocam peki Lg altyazı apisini paylaşmıyorsa diğer uygulamalarda altyazı seçimi nasıl yapılabiliyor? Ve altyaziyi nasıl gosteriyorlar?

Bazi ozel anlasmalar söz konusu.
Daha fazla bilgi almak istiyorsaniz LG destege ulasabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Merhaba daha önce IPTV çalışıyordu ama şimdi "xtream hostunuzdan veri alınamıyor. Bilgiler hatalı olabilir veya hostunuz çalışmıyor olabilir. Kontrol edin lütfen" uyarısı geliyor. TV yüklü olan başka oynatıcı da link çalışıyor. Xtream tipleri de değiştirdim ama sıkıntı devam ediyor. Nasıl çalıştırabilirim.
Teşekkür Edenler:
(08-01-2022, Saat: 10:31)muce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba daha önce IPTV çalışıyordu ama şimdi "xtream hostunuzdan veri alınamıyor. Bilgiler hatalı olabilir veya hostunuz çalışmıyor olabilir. Kontrol edin lütfen" uyarısı geliyor.  TV yüklü olan başka oynatıcı da link çalışıyor. Xtream tipleri de değiştirdim ama sıkıntı devam ediyor. Nasıl çalıştırabilirim.
Hostunuzu bilgisayar da tarayıcıda deneyin.
Hostunuz çalışmazsa mkiptv veri alamaz.
Mkiptv diğer uygulamalar gibi çalışmaz.
Veri her tıklamada xtream sunucudan alınır.
Sunucuya ulaşılamıyorsa bu uyarıyı alırsınız.
Diğer uygulamalarla kıyaslamayın.
Teşekkür Edenler: muce , /onur , #Okifioktay , #sorgumurat , abbaas
Merhaba. Program çok güzel ve hızlı. Yapandan emeği geçenden Allah razı olsun. Bir sorum olacak belki çözümü basit ama yapamadım. Online liste ve Xtream hesabından iptv izliyorum. Mesela belgesel kategorisinden bir kanalı izlerken listeyi açıp yine belgesel kategorisinden bir kanal açabiliyorum. Liste açıkken de kanal geçişi yapana kadar önceki yayın küçük ekran olarak oynuyor. Ama belgesel kanalından spor kategorisinde bir kanal açmak istediğimde 2 kere geri tuşuna basıyorum küçük ekrandaki yayın gidiyor. Listedeki küçük ekran gitmeden başka kategorideki kanallara geçiş mümkün mü acaba? Listede Yukarıda Playlist ve tarih saatin olduğu yere tıklıyorum SAMPLE PLAYLİST geliyor. Geri çıkmış olmuyor. Bunu ayarlamanın yolu var mı ?
Teşekkür Edenler:
(24-01-2022, Saat: 21:46)Nk4335 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Program çok güzel ve hızlı. Yapandan emeği geçenden Allah razı olsun. Bir sorum olacak belki çözümü basit ama yapamadım. Online liste ve Xtream hesabından iptv izliyorum.  Mesela belgesel kategorisinden bir kanalı izlerken listeyi açıp yine belgesel kategorisinden bir kanal açabiliyorum. Liste açıkken de kanal geçişi yapana kadar önceki yayın küçük ekran olarak oynuyor. Ama belgesel kanalından spor kategorisinde bir kanal açmak istediğimde 2 kere geri tuşuna basıyorum küçük ekrandaki yayın gidiyor. Listedeki küçük ekran gitmeden başka kategorideki kanallara geçiş mümkün mü acaba? Listede Yukarıda Playlist ve tarih saatin olduğu yere tıklıyorum SAMPLE PLAYLİST geliyor. Geri çıkmış olmuyor. Bunu ayarlamanın yolu var mı ?
Teşekkürler
Uygulamanın yapısından dolayı şu aşamada mümkün değildir.
Teşekkür Edenler: Nk4335 , #Okifioktay
Lg tv sisteminde bugun player oynatmiyor.film dizi vs hepsi cikiyor. Ama player0 ve 1 oynatmiyor.guncelleme.mi geldi
Teşekkür Edenler:
LG TV oynatma listesi açılmıyor, ne yapmamız lazım
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,959 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: