Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.16/5 - 178 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Favori Ekleme(NetCast/WebOS)
Linklerinizi online olarak favori listenize ekleyebilirsiniz.
Not: Bu özelliği kullanabilmek için bağış yapmalısınız.

ONLINE FAVORI EKLEME ve DOSYA SİLME

fadddel.png

Mkvod da oynatılabilen linkler için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=274 e bakabilirsiniz.

Not: Favori dosyanızı silmek için istenen Security kodu almak için MKVOD9 u tv nizde açın ve ana ekranda YEŞİL tuşa basın.
Not: Bu özelliği kullanabilmek için aktivasyon yapmalısınız.
bu konu ya istinaden bir hikaye.

Usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta, öğrencisini uğurlamış. Çırağına ” Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

” Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

Öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

Öğrenci resmi yeniden yapmış.Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.

Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.

Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet, yapıcı, olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.”

- Emeğinin karşılığını, ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın.
– Değer bilmeyenlere sakın emeğini sunma.
– Asla bilmeyenle tartışma.
(09-07-2015, Saat: 23:08)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linklerinizi online olarak favori listenize ekleyebilirsiniz.

http://mkvod01.esy.es/tools/fav_add.html

onlinefav.png

Mkvod da oynatılabilen linkler için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=8 e bakabilirsiniz.

Not: Bu özelliği kullanabilmek için bağış yapmalısınız.

bağiş yapmama rağmen aktif olmuyor
Teşekkür Edenler:
Mkvod usta bugünlerde çok önemli kendi işleri ile ilğilendiğinden dolayı forumdan ayrı kalmaktadır.Ancak kısa süreli olarak foruma geldiğinde gerekli güncellemeleri yapmaktadır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Yarbay
(28-07-2015, Saat: 12:50)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar,
mkvod5'te bulunan favori listesine online olarak yüklediğim bir kaç videodan sonra açılmaz oldu, bazen 3-5 kere tıklamadan sonra açılıyor bazen hiç açılmıyor. uygualamayı indirdim tekrar kurdum bişey değişmedi, düzeltmek için ne yapabilirim yardımcı olur musun?

Sorun linklerinizden kaynaklı olabilir.
Sorununuzu mac adresi belirterek mkiptv@gmail.com a yazarsanız kontrol edeyim.
Teşekkür Edenler:
(19-10-2015, Saat: 17:20)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu özelliği önceden cok kullanıyordum, yalnız artık bağış istiyor.... Bu özellik icin bağış yapılır ancak ne kadar ve nasıl bağış yapacağız ? Mkvod usta ?

Aşağıdaki konuyu inceleyiniz ve #mkvod usta ile (PM veya Mail) yoluyla iletişime geçin.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=62
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL , mngma44
nasil bagis yapilir bagis tutari ne kadardir
Teşekkür Edenler:
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 konuyu inceleyiniz.konudaki son mesajda da yazdığı gibi şuan için bağış sitemi durmuş ve bütün özelliklerden herkes faydalanabilmektedir.fakat Online Favori Ekleme özelliğinin şuan çalışıp çalışmadığı konusunda bir bilgim yok.
Teşekkür Edenler: #mkvod , fredarnite
evet denedim calismiyor
Teşekkür Edenler: Belisane31
online favori ekleme çalışmıyor mu?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS DNS Değiştirme mkvod 52 127,841 21-09-2019, Saat: 00:09
Son Yorum: denetlemeci
  LG TV NETCAST? or WEBOS? mkvod 8 31,267 16-01-2018, Saat: 23:13
Son Yorum: evandrodiniz
  LG NetCast DNS değiştirme mkvod 29 71,727 23-12-2017, Saat: 22:37