Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.95/5 - 106 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY
(03-10-2017, Saat: 09:37)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle embed linklerinin alımı konusunda verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.ben öğrenmek açısından sormak isterim aldiğimız embed linklerini m3u çevirip iptv'de izleyebilirmiyiz.internette indirdiğimiz bazı iptv listelerinde film linkleride var nasıl yapıldığı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.iyi çalışmalar

filmlerin embed linklerini mkvod uygulamasında izleyebilirsiz. sitelerden alınan embed linklerinin bulunduğu server tanımlamaları mkvod uygulamasına entegre edilmektedir. mkiptv uygulaması sadece iptv izlenmesi için kullanılabilir.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #OKAN PORTAL , #Okifioktay

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY - Yazar: sorgumurat - 03-10-2017, Saat: 15:06

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 441 505,860 08-12-2022, Saat: 00:06
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: