Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 206 Oy - Ortalama: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD2 Android Sürümü
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hangi sürümden bahsediyorsunuz.
mkvod android mi?
mkvod webos mu? webos ise webos konusuna yazın.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , /onur
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
hocam android ten bahsediyorum external player dan tv ye gonderiyoruz ya ondan bahsediyorum tv ye yonlendirdigimde player baslamıyor oyle yerinde sayıklıyor.. daha sonra siyah ekran geliyor kalıyor. Player acılmıyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
tv yi,modemi,teli kapatarak açıp,öyle deneyiniz.tv de loğin durumunuzuda kontrol ediniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , servet21
İyi günler hocam sony w805C andorid tv ye uygulamayı kurdum ancak kumanda sıkıntısı oluyor kumanda ile seçim yapılamıyor yeniden yükledim düzelmedi buna bi el atarsan üstad seviniriz hayırlı günler
Ara
Teşekkür Edenler:
bu soruna alternatif olarak bir adet kablosuz mous veya tv nizin android Telefon veya tabletinize kumanda programını yükleyerek çözebilirsiniz.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , servet21 , #Okifioktay
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Android tvler için ayrı bir sürüm çıkarmayı düşünüyorum.
Çalışmalarım devam etmektedir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay , servet21
Takipçinizim hocam LG netcast ta kullanıyordum tv çalındı şimdi android tv ye geçtim en çok mkvod olmamasına üzülmüştüm ta donanımhaberdeki sayfanızdan beri kullanıyordum programınızı Smile
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #Okifioktay
Vestel Smart Tv'de denedim çok güzel çalışıyor. DLNA ile kullanılabilir. Gerekli programlar, Flipps Hd ( Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. ) ve UPnPlay (play store da var). Tv den DLNA özelliğini aktif edip, Uygulamaları telefona (S3) kurduktan sonra tek yapmam gereken MKVOD uygulamasından izlemek istediğim içeriği seçmek. Seçtikten sonra soruyor hangi oynatıcı diye, bazı içeriklerde Flipps HD uygulamasını bazılarında ise UpnPlay uygulamasını seçerek tv'ye linki gönderiyorum.Teşekkürler Mkvod
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Diğer vestel kullanıcılarına yardımcı olacaktır,
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
MKVOD2 android kaldırlmıştır.
MKVOD3 ü kullanın lütfen.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ mkVOD 149 30,109 04-08-2017, Saat: 00:40
Son Yorum: onur
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 138 40,574 03-08-2017, Saat: 17:26
Son Yorum: Kaan Kadir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi