Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 198 Oy - Ortalama: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD2 Android Sürümü
Link ölü
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bizde herşey canlı arkadaşım. indirme linkinde sorun yok. sorun senin indirmeye çalıştığın cihazda. antivirüs engelini veya popup ayarlarını kontrol edin. linki şimdi denedim sorunsuz indirme yapıyor.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: Teğmen , #mkVOD , /mngma44 , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
Ne kadar sürede aktif olur ıd numarasını söylenen mail adresine gönderdim.
Ara
Teşekkür Edenler:
#mkvod ustanın mac adresini sisteme kayıt etme işi genellikle aynı günün gecesine kadar bitmiş oluyor.kısacası net bir zaman yok arasıra kontrol ediniz.
Ara
Teşekkür Edenler: /mngma44 , Teğmen , #OKAN PORTAL , #sorgumurat , #mkVOD
lb 652v kullanıyorum ancak görüntüyü bir türlü TV ye aktaramadım sebebi ne olabilir
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
android cihazın mkvod ayarlarında player seçeneklerini değiştirdin mi?

Player: 3 adet player seçeneği vardır: Phone Player(Cihazınızda bulunan video player), Local Player(Mkvod içerisinde çalışan video player) ve Tv Player(sadece desteklenen smart tvler içindir. Second Screen)

tv için olanı seçmelisin. ayrıca external player ismi ile çıkabilir. sonra kaydedip portal ekranına dönüş yap. izlemek istediğin filmin üzerine tıkladığında ekrana tv adını getiren bier pencere gelecek tv yi seçtiğinde tv ekranına seçtiğin film yansıyacaktır. bu aşamadan sonra android cihazının açık kalması gerekmez.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: Teğmen , /mngma44 , #mkVOD
Tv yi görüyor videoyu telefondan açıyorum Tv de share ekranı açılıyor sonra ekran kararıp kalıyor telefonda da bir uyarı yazısı çıkıyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tv her formatı açmaz .Başka linkleri deneyin.
Ara
Teşekkür Edenler:
    Sanırım haklısınız başka linkleri denedim açtı,yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu normal portaldan video açtığım zaman özellikle 1080p videolarda takılmalar oluyordu, android uygulamasından videoları açtığımda gayet akıcı, alakası olabilir mi yoksa tesadüf mü
Ara
Teşekkür Edenler:
bence başka bir problem var çünkü aynı linki 20 dakika önce denedim açtı şimdi denedim açmıyor tv siyah ekranda kalıyor.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü) mkVOD 134 36,352 21-06-2017, Saat: 19:46
Son Yorum: aliatal
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ mkVOD 147 26,072 21-05-2017, Saat: 00:10
Son Yorum: onur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi