Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 111 Oy - Ortalama: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
BU SİTE ÇALIŞMIYOR PORTAL OLUŞTURMAK İÇİN. PORTAL OLUŞTURMA SAYFALARINI GÜNCELLERSENİZ SEVİNİRİM
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu var ya arkadaş güncel çalışıyor
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod
arkadaşım bide foruma yazarken küçük harfle yazarsan ii olur büyük harfle yazmak forum dilerinde sesini yükseltymek demek bağarmak demek anlayaşın için teşekkür edderim
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod , #OKAN PORTAL
Slm ben iptv xml yapmak istiyorum ve canli tv sitelerin yayinlariyla yapmak istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Birinci sayfadan okumaya başlatın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
Herkese selamlar;

Örnek modul kodu var mıdır acaba forumda bir yerlerde, arayıp bulamadım.

Varsa basit bir modül örneği ekleyebilir misiniz?
Yoksa, kodlama mantığını açıklayabilir misiniz?

Şimdiden Teşekkür ederim
Ara
Teşekkür Edenler:
Ustaların modül yapanları az sayıdadır.Siz isterseniz ilk sayfadan portal yapımı ile alakalı konulara biraz göz atın.Portal sonrası,modül yapımı aşamasında,illaki birileri destek verebilir.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Üstadım, cevabınız için teşekkür ederim.
Önce bir portal yapayım, sonra tekrar rahatsız ederim.
Ara
Teşekkür Edenler:
Elimizden gelen yardımı arkadaşlarımız sunar,kolay gelsin.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 150 19,909 24-05-2017, Saat: 22:28
Son Yorum: mkvod
  MKVOD duyurular mkvod 81 28,558 12-05-2017, Saat: 11:23
Son Yorum: mkvod
  Mkvod & MKiptv Kullanımı (Video Anlatımı) Yarbay 10 16,966 14-03-2017, Saat: 21:34
Son Yorum: Okifioktay
  Portal Hazırlamak (uzak adres dropbox,hostinger) onur 17 9,030 07-03-2017, Saat: 00:59
Son Yorum: GuCLu
  MKVOD Uygulamalarında Openload kullanımı onur 8 2,865 18-11-2016, Saat: 18:04
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi