Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 99 Oy - Ortalama: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama
Öncelikle oluşturacağımız portal yapısı şu şekilde olsun.

Portal Adı : MKVOD PORTAL ---> start.xml
Portalda bulunacak bölümler:
1-DİZİLER--> diziler.xml
a-YABANCI DİZİLER -->yabancidizi.xml
a1-Arrow -->arrow.xml
a2-Bones -->bones.xml
a3-Being Human-->human.xml
b-YERLİ DİZİLER --->yerlidizi.xml
..........
2-FİLMLER --> filmler.xml
a-YABANCI FİLMLER --->yabancifilm.xml
............
b-YERLİ FİLMLER ---->yerlifilm.xml
.................
3-IPTV --> iptv.xml
4-KOMİK VİDEOLAR ---> komik.xml
En başta ana xml mizi oluşturmamız grekiyor.
MKvod XML Creator : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Not: Bu oluşturduğumuz xml leri mkvodda XML klasörüne atıp, start.xml yide playlist olarak local1.xml ye eklersek kendi lokal listemizi eklemiş oluruz.
mkvod-mkiptv-mktube owner
tskler
Ara
Teşekkür Edenler:
İyi günler. Oluşturduğum linkleri herkes görebiliyor mu yoksa bana mı özel?
Ara
Teşekkür Edenler:
Mkvod içerisinde yayınlanmasını isterseniz,listeyi iletirsiniz ve bizlerin portalları gibi tüm izleyenler görebilir.
Ancak başkalarının kullanmasını istemezseniz,local içerisine kendi xml dosyalarınızı atarak izleyebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #OKAN PORTAL
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler:
KENDİ LOCAL LİSTEMİ HAZIRLADIM... LOCAL MENÜSÜNE KENDİ HAZIRLADIĞIM MENÜ EKLENİYOR.. AMA ÇALIŞMIYOR.HATA VERİYOR...
BU HATALAR NE OLABİLİR NASIL LOCAL LİSTEMİ ÇALIŞTIRABİLİRİM...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Ara
Teşekkür Edenler:
SORUN START.XML ÇALIŞIYOR... HAZIRLADIĞIM LİNKLERİ LOCAL 12345 ... ATTIM...SORUN... START.XML İLE LOCA1,2345... ARASINDA İLETİŞİM KURAMIYORUM...
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
İzlemek istediğiniz linklerin olduğu xml dosyasının tam adresini,start xml ye gönderemiyor olabilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu sayfada size yardımcı olacaktır.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
merhaba tum işlemleri yaptıktan sonra usb bellek içerisine mi kayıt yapacağız. veya farklı bir yol mu izliyoruz. o konuda da bilgi almamız mümkün mü acaba?
Ara
Teşekkür Edenler:
Fevzi,ne yapmak istiyorsunuz? Portal hazırlamakmı,iptv izlemekmi,vod programını kullanmakmı?
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 136 15,678 Dün, Saat: 22:08
Son Yorum: mkvod
  MKVOD duyurular mkvod 77 24,901 26-03-2017, Saat: 22:46
Son Yorum: mkvod
  Mkvod & MKiptv Kullanımı (Video Anlatımı) Yarbay 10 15,784 14-03-2017, Saat: 21:34
Son Yorum: Okifioktay
  Portal Hazırlamak (uzak adres dropbox,hostinger) onur 17 8,022 07-03-2017, Saat: 00:59
Son Yorum: GuCLu
  MKVOD Uygulamalarında Openload kullanımı onur 8 2,321 18-11-2016, Saat: 18:04
Son Yorum: sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi