Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.09/5 - 130 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LA serilerinde oluşan hata hakkında
(16-11-2016, Saat: 09:09)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2016, Saat: 02:31)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2016, Saat: 10:15)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2016, Saat: 05:39)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bendede 42lb580n netcast var ok.ru ve mail. ru olan videoların hiçbiri açmıyor. bu problem acaba mkvod uygulamasındanmı yoksa lg ile alakalı bişeymi. not tüm dns leri denedim

mkvod 9 a geçiş yapmadıysanız mkvod9 a geçiş yapınız

zaten mkvod 9 yüklü. ve tv de net üzerinden ok.ru sitesini açıyorum yine oynatmıyor. acaba lg ok.ru videolarını desteklemiyormu

Okru linkleri gec acilmaktadir. Acilana kadar bekleyin.
Link alindiginda zaten uyari alirsiniz "Link alindi Lütfen bekleyin" seklinde.
Link alindiginda sag tarafta çözünürlük linkleride gorunur.
Bunlar tamamsa sadece beklemeniz gerekmektedir.
Bunlarda yoksa yandex dns kullanin.
link alınıyor dediğiniz gibi çözünürlük linkleri de görünüyor ama tanımlanamayan hata çıkıyor
Teşekkür Edenler:
(17-11-2016, Saat: 05:36)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2016, Saat: 10:15)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2016, Saat: 05:39)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bendede 42lb580n netcast var ok.ru ve mail. ru olan videoların hiçbiri açmıyor. bu problem acaba mkvod uygulamasındanmı yoksa lg ile alakalı bişeymi. not tüm dns leri denedim

mkvod 9 a geçiş yapmadıysanız mkvod9 a geçiş yapınız

zaten mkvod 9 yüklü. ve tv de net üzerinden ok.ru sitesini açıyorum yine oynatmıyor. acaba lg ok.ru videolarını desteklemiyormu

link alınıyor dediğiniz gibi çözünürlük linkleri de görünüyor ama tanımlanamayan hata çıkıyor

Acmaya calistiginiz linki tam yolu ile belirtin lütfen.
Hangi portal portalın hangi kismi ve hangi video.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL , /onur
(17-11-2016, Saat: 09:21)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-11-2016, Saat: 10:15)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod 9 a geçiş yapmadıysanız mkvod9 a geçiş yapınız

sırasıyla yazıyorum. 1. DENEMEM  mkvod9 - güçlü cafe-film cafe- filmmakinesi.org modül-editörün seçtikleri-star trek 3- tek odk- izle ok.ru LİNK ALINAMADI YAZIYOR 2. DENEMEM hdfilmcehennemi.com modül-2015-hatırla-tek part ok.ru-izle-ve hata tanımlanamayan hata.
NOT: TV nin web broser dan ok.ru sitesinden herhangi bir video açmaya çalışsamda açılmıyor
Teşekkür Edenler:
mkvod ustam bi sorum daha var portallara youtube gibi ok.ru vesaire tarzı video arama siteleri eklenebilirmi
Teşekkür Edenler:
(18-11-2016, Saat: 03:47)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-11-2016, Saat: 09:21)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2016, Saat: 02:31)mehamza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zaten mkvod 9 yüklü. ve tv de net üzerinden ok.ru sitesini açıyorum yine oynatmıyor. acaba lg ok.ru videolarını desteklemiyormu

sırasıyla yazıyorum. 1. DENEMEM  mkvod9 - güçlü cafe-film cafe- filmmakinesi.org modül-editörün seçtikleri-star trek 3- tek odk- izle ok.ru LİNK ALINAMADI YAZIYOR 2. DENEMEM hdfilmcehennemi.com modül-2015-hatırla-tek part ok.ru-izle-ve hata tanımlanamayan hata.
NOT: TV nin web broser dan ok.ru sitesinden herhangi bir video açmaya çalışsamda açılmıyor
İzlemeye çalıştığınız 1.sıradaki film,telif haklarından dolayı kaldırılmış,2.sırada film ise ikinci denemede açılmıştır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
aynı sorun lb652 model lg tvmde de bulunuyor fakat çözebilmiş değilim. dns değiştirdim olmadı, linkin ölü olmadığına da emin oldum
Teşekkür Edenler:
filmlerin nerdeyse yarısı izlenmiyor,
örneğin güçlü cafe>film cafe>filmakinasi>editörün seçimi>sully filminin içindeki hiçbir link çalışmıyor
kimisinde tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum ve sağda çözünürlük hiç görünmüyor, kimisinde ise siyah oynatma ekranı hiç gelmiyor
Teşekkür Edenler:
bu arada mkvod9 kullanıyorum
Teşekkür Edenler:
(13-02-2017, Saat: 20:43)tenten Adlı Kullanıcıdan Alıntı: filmlerin nerdeyse yarısı izlenmiyor,
örneğin güçlü cafe>film cafe>filmakinasi>editörün seçimi>sully filminin içindeki hiçbir link çalışmıyor
kimisinde tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum ve sağda çözünürlük hiç görünmüyor, kimisinde ise siyah oynatma ekranı hiç gelmiyor

bahsettiğiniz bu filmdeki sadece 2 alternatife bakıp çalışıp çalışmadığını kontrol edin up ve thevideo me .diğer alternatifler ise telif yüzünden silinmiş veya mkvod uygulamasının açamadığı linkler.eğer bu 2 link  sizde açılmıyor ise sistemde bir sorun var demektir.baglantı ayarlarınızı ve dnsnizi kontrol edip sorun devamı halinde buraya yazabilirsiniz tekrar.bahsettiğim linkler açılıyor ise bu konuyu okuyun  http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=241
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , tenten
(13-02-2017, Saat: 21:05)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2017, Saat: 20:43)tenten Adlı Kullanıcıdan Alıntı: filmlerin nerdeyse yarısı izlenmiyor,

bahsettiğiniz bu filmdeki sadece 2 alternatife bakıp çalışıp çalışmadığını kontrol edin up ve thevideo me .diğer alternatifler ise telif yüzünden silinmiş veya mkvod uygulamasının açamadığı linkler.eğer bu 2 link  sizde açılmıyor ise sistemde bir sorun var demektir.baglantı ayarlarınızı ve dnsnizi kontrol edip sorun devamı halinde buraya yazabilirsiniz tekrar.bahsettiğim linkler açılıyor ise bu konuyu okuyun  http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=241

Uzuun bekleyişlerin ardından bahsettiğiniz 2 linki açabildim, çok teşekkür ederim. paylaşmış olduğunuz bağlantıyı daha önce farketmemekle beraber bıkmadan yeniden bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.
Teşekkür Edenler: /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun ve Güncellemeler Hakkında mkvod 80 87,332 25-04-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: ercan_nrw
  lg güncelleme geri yükleme hakkında sorgumurat 7 11,254 22-12-2017, Saat: 01:09
Son Yorum: emir.kk
  Yorumların güncelliği hakkında sorgumurat 2 4,847 31-03-2016, Saat: 10:39
Son Yorum: sorgumurat
  Yarbay Usta'nın Cezalı Olması Hakkında :) onur 5 9,067 25-01-2016, Saat: 23:41
Son Yorum: yildo
  Odnoklassniki (ok.ru) linkleri hakkında !!! onur 0 5,488 23-01-2016, Saat: 22:44
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: