Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.69/5 - 169 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Smart Tv - J, JU, JS serilerine seyirTURK yükleme adımları
Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
Samsung Smart TV -J, JU, JS serilerine seyirTURK yükleme adımları

Kod:
1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz

Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, seyirTURK olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

Samsung Smart TV 2015 model yıl serisi J, JU veya JS (örn UE55J5500, UE55JU6300, UE65JS9500, vb) Tizen yüklü bir işletim sistemi var.Samsung Smart TV'nin önceki nesillerden farklı işletim sistemi Tizen üzerinde yükleme.

Samsung Smart Tv'den (develop) oturum aciyoruz.

USB Flaş (USB flash sürücüyü), FAT32 ile biçimlendiriyoruz.

Alttaki eklenti dosyanin icindeki (userwidget) isimli klasörü (USB flash sürücünün) icine atin, USB Flash'i sürücüyü takın.
Eğer her şeyi doğru yaptıysanız, TV'de otomatik olarak Widget algılar ve kurulumunu başlatacak. TV'de yukarıda [User App]:installation with USB package is done! yazısini göreceksiniz,Samsung Smart Tv J, JU veya JS serisine Seyirtürk yüklenmistir.
Başarılı bir kurulumdan sonra, kontrol düğmesiyle «Smart Hub» tıklayın ve Popüler sonra Uygulamalar daha sonra «My App» bölümüne gidin.
Ve böylece «My App» bölümünde indirmiş olduğunuz seyirTURK'ü çalıştırmak mümkün olacak.

Not: Ben Bizzat Samsung Smart Tv J Serinine uygulamayi yükledim, tek sorun J serilerinde bazi IPTV ve FILM ve DIZI  linkleri calismiyor.

http://s3.dosya.tc/server5/8mcnyk/Samsun...t.zip.html
bu uygulamayı indirdikten sonra tv de yavaşlama oluyor mu ?
Teşekkür Edenler:
Samsung ue48j6370 televızyonumda yuklemeyı gerceklestıremıyorum.bazı forumlarda tv surumunu eskı bır surum ıle degıstırılmesı gerektıgı yazılmıs fakat eskı surumu yuklemey calıstıgımda eskı oldugu ıcın tv yuklememe ızın vermıyor.. yuklemeyı nasıl yapabılırım lutfen bırısı yardım etsınn
Teşekkür Edenler:
(29-02-2016, Saat: 22:49)barley Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samsung ue48j6370 televızyonumda yuklemeyı gerceklestıremıyorum.bazı forumlarda tv surumunu eskı bır surum ıle degıstırılmesı gerektıgı yazılmıs fakat eskı surumu yuklemey calıstıgımda eskı oldugu ıcın tv yuklememe ızın vermıyor.. yuklemeyı nasıl yapabılırım lutfen bırısı yardım etsınn

Arkadaşım sorunun çözümü için kardes forum seyirturku incelerseniz belki cevap bulabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
yok hocam malesef orada da sorunu yasayanlar var ama henuz bır cozum bulunabılmıs degıl.. egerki cozumu bılen varsa yazarsa sevınırız.
Teşekkür Edenler:
programı indiriyorum usb ye de takıyorum yukarıda yazan herşeyi yaptım fakat olmuyor. usb yi takıyorum tv usb yi görüyor fakat kurulum yapmıyor deviloper mod a da aldım yine aynı neden olabilir acaba ?
Teşekkür Edenler:
(23-04-2016, Saat: 19:59)leak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: programı indiriyorum usb ye de takıyorum yukarıda yazan herşeyi yaptım fakat olmuyor. usb yi takıyorum tv usb yi görüyor fakat kurulum yapmıyor deviloper mod a da aldım yine aynı neden olabilir acaba ?

Samsung için seyirtürk forumu kullanabilirsiniz.
http://seyirturk.com/forum/index.php?sid...2bfaeb7e5f
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar yeni aldığım  samsung  Ku 7500 tv ye bunu yükleyebiliyormuyum yoksa başka bir program mı lazım bilgi verirseniz sevinirim
Teşekkür Edenler:
(31-05-2016, Saat: 17:54)saltukbugrahan71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yeni aldığım  samsung  Ku 7500 tv ye bunu yükleyebiliyormuyum yoksa başka bir program mı lazım bilgi verirseniz sevinirim

Samsung için seyirtürk forumu kullanabilirsiniz.
http://seyirturk.com/forum/index.php?sid...2bfaeb7e5f
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
samsung son tizen sistemi kullanan tv lere (j.ju,js,curved v.s.) seyirTURK uygulaması yüklenememektedir.seyirTURK uygulaması ile ilgili detaylı bilgiye yukarıda verilen adresteki kardeş siteden ulaşabilirsiniz.seyirTURK uygulamasının bu siteyle ilgisi yoktur,konu uzamaması nedeniyle kapatılmıştır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsung Smart TV F Serisi yükleme uygulaması sansar 18 33,028 28-08-2022, Saat: 12:19
Son Yorum: KartalSPOR
  Samsung Smart Tv Service Menu J , JU , JS sansar 16 29,402 29-01-2018, Saat: 20:01
Son Yorum: Okifioktay
  Samsung geliştici kiti Hgw7 2 4,869 02-12-2017, Saat: 10:14
Son Yorum: Hgw7
  Samsung Smar TV Türkçe Dil Turan71 5 10,325 03-07-2017, Saat: 08:48
Son Yorum: sorgumurat
  Samsung TV’lerle Yayınları Kayıt Edin sansar 2 12,173 22-12-2016, Saat: 18:41
Son Yorum: gallardo101

Hızlı Menü: