Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 96 Oy - Ortalama: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKTUBE LG NETCAST YOUTUBE PLAYER
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ilk basta yoktu artik hep var. Renk sorunu sadece arka resimde. Mesela ayarlara girince renk sorunu yok, Sadece ana ekranda. Video oynatinca da sorun yok.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Açınca info tuşuna basın.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: UZO
Sorun düzeldi. Hata benim hatamdi. Bilgisayardan usb bellege yüklerken bir hata olusmus olmasi gerek veya bellek hata yapti. Baska bir USB girisinden yükledim bellege ve sorun düzeldi.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
Selam MKVOD usta. Hangi videoya tiklasam 'link alinamadi' diyor. Bi göz atarmisin?
Ara
Teşekkür Edenler:
Düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , UZO , #OKAN PORTAL
Ustad mkvodta yer alan portalimiza youtube linkleri ekleyebilir miyiz kanallar ve oynatma listelerini nasil ekleyebiliriz örnek bir dizilim var mı forumdaki konularda yazilanlari denedim suan aktif mi youtube api
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
aga lgapps yazmıyor rarda 259371 böyle bişi yazıyor anlamadım bunu açıklarmsınz nasıl kurulıucak
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tv niz Netcast tv ise
Falsh diskinize
Once lgapps dizini olusturun icine girin installed duzini olusturun ve 259371 klasorunu kopyalayin.
Usb ye takin çalıştırın.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi