Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 157 Oy - Ortalama: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKTUBE LG NETCAST YOUTUBE PLAYER
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kurup deneyin lütfen.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , Tyrael91 , /onur , #Okifioktay , sefaizmir1956
mkvod üstad usb ye lgapps dizini ardından lg apps dizininin içind installed dizini olıuşturdum installed dosyası içine indirdigim dosyayı kopyaladım fakat mktube uygulamarımda görünmüyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
lg login girişi yapın ve usb içerisinden bir defaya mahsus programı açmayı deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
okifi usta programın hangisini tıklıyoruz bilemedim yardım eder misiniz
Ara
Teşekkür Edenler:
önceki sürümlerde olduğu gibi,mkvod programını kullanırken izlediğiniz yol.Login girişi yaptıktan sonra,lgstore sayfasında iken,usb işareti olan bölümden içeri giriliyordu diye hatırlıyorum.Şuan tv den uzun zamandır,uzaktayım.

Kırmızı daire içerisinde.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , #mkVOD

okifi usta çok teşekkürler yaptım vallahi oldu dediginiz gibi mkvodun önceki sürümlerinde oldugu gibi usb yi tıklayınca çıktı 2011 ve 2012 model tv lerde youtube destegi kaldırıldı malesef mkvod sayesinde youtube u buradan takip etmek çok güzel olacak
Ara
Teşekkür Edenler:
Keyifli seyirler...
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi