Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 200 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vestel Smart Tv
Bendede ayretten bir tane vestel 32 fhd7100 markalı tv aldım.Bazı programlarla iptvleri açıyor.Ama malesef kendimize özel m3u dosyalarını açık gösteriyor ama görüntüyü vermiyor.Vestel smarttvisi olan aynı sıkıntılı arkadaş varmı acaba?
Teşekkür Edenler:
(04-12-2017, Saat: 15:40)remzi0049 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bendede ayretten bir tane vestel 32 fhd7100 markalı tv aldım.Bazı programlarla iptvleri açıyor.Ama malesef kendimize özel m3u dosyalarını açık gösteriyor ama görüntüyü vermiyor.Vestel smarttvisi olan aynı sıkıntılı arkadaş varmı acaba?

Tv nizde dns değiştirerek izlemeyi yada tel veya tabletten açarak değişik proğramlar üzeri,tv nize göndermeyi deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur
canli yayinlari gondermek bayaginsikintili ama onun disinda herseyi rahatlikla tv ye aktarilir
Teşekkür Edenler:
Ben dün akşam vestel smarttvye yükledim liste geldi malesef portalları tıkladığımda hiçbiri değişmiyor.Yada açılmıyor.sadece liste olarak açık.Alttaki seç -anasayfa ileri geri tuşlarınıda tıklandığında tepki vermiyor.Sorun varmı acaba?
Teşekkür Edenler:
önceki mesaj yazdığınız mkvod webarayüzü artık çalışmıyor sanırım.vestel samart tv nizde mkvod uygulamasını kullanmak için bir android telefona,tablete v.s. mkvod3 android sürümünü kurup dlna ile tv nizde aktarmayı deneyebilirsiniz 1.mesajda anlatılmış.yada mkvod ustanın webarayüzü tekrar güncellemesini bekleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
uygulama çok güzel olmuş ellerinize saglık teşşekkürler
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Vestel Smart Tv mkvod 0 6,572 03-11-2015, Saat: 12:59
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: