Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 200 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vestel Smart Tv
(11-03-2016, Saat: 00:29)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel şu an kendi sdk sını hazırlıyor.
Bakalım onu bekliyorum.
Philips olan sürümü deneyebilirsiniz.

Vestel ile ilgili bir gelişme varmı acaba ?
Philips portal malesef vestelde çalışmıyor.
Teşekkür Edenler:
(15-04-2016, Saat: 15:32)rfve Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-03-2016, Saat: 00:29)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel şu an kendi sdk sını hazırlıyor.
Bakalım onu bekliyorum.
Philips olan sürümü deneyebilirsiniz.

Vestel ile ilgili bir gelişme varmı acaba ?
Philips portal malesef vestelde çalışmıyor.

Henüz bir gelişme yok ne yazıkki.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /ismailglr
Vestel Smart Tv'de denedim çok güzel çalışıyor. DLNA ile kullanılabilir. Gerekli programlar, Flipps Hd ( https://yadi.sk/d/iNZauVY8fjQeR ) ve UPnPlay (play store da var). Tv den DLNA özelliğini aktif edip, Uygulamaları telefona (S3) kurduktan sonra tek yapmam gereken MKVOD uygulamasından izlemek istediğim içeriği seçmek. Seçtikten sonra soruyor hangi oynatıcı diye, bazı içeriklerde Flipps HD uygulamasını bazılarında ise UpnPlay uygulamasını seçerek tv'ye linki gönderiyorum.Teşekkürler Mkvod
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
(26-06-2016, Saat: 18:23)servet21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel Smart Tv'de denedim çok güzel çalışıyor. DLNA ile kullanılabilir. Gerekli programlar, Flipps Hd ( https://yadi.sk/d/iNZauVY8fjQeR ) ve UPnPlay (play store da var). Tv den DLNA özelliğini aktif edip, Uygulamaları telefona (S3) kurduktan sonra tek yapmam gereken MKVOD uygulamasından izlemek istediğim içeriği seçmek. Seçtikten sonra soruyor hangi oynatıcı diye, bazı içeriklerde Flipps HD uygulamasını bazılarında ise UpnPlay uygulamasını seçerek tv'ye linki gönderiyorum.Teşekkürler Mkvod

Diğer vestel kullanıcılarına yardımcı olacaktır,teşekkürler...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , kartal32
Lütfen mkvod dışında uygulama paylaşımı yapmayalım.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
VESTELDE VAR MI BİR GELİŞME ACABA ??
Teşekkür Edenler:
(25-10-2016, Saat: 16:30)sariman84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VESTELDE VAR MI BİR GELİŞME ACABA ??

Şu an bir çalışmam yok.
Android uygulamayı kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
İP TV özelliği olmayan vestel tv de ip tv kullanıyorum ben. 
Hemde ek uydu alıcı vs. almadan.
Tek sorun ip tv linki bulmak. !! Huh
Teşekkür Edenler:
(23-11-2016, Saat: 16:13)denge999 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İP TV özelliği olmayan vestel tv de ip tv kullanıyorum ben. 
Hemde ek uydu alıcı vs. almadan.
Tek sorun ip tv linki bulmak. !! Huh

nasıl kullanıldıgını anlatırsanız sevirim..link bulabilegin yerler var özelden mesaj atarım.sevgiler
Teşekkür Edenler:
Vestel smart tv 4K 49UB8300 kullanmaktayım. İp tv nasıl izleyebilirim ?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Vestel Smart Tv mkvod 0 6,595 03-11-2015, Saat: 12:59
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: