Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 200 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vestel Smart Tv
Vestel ub 9300 55 inch tv ...sevgili adminler gelişme vard mı ..maalesef Vestel desteği yok...ne varsa sizde var...
Teşekkür Edenler:
(05-01-2017, Saat: 22:08)oguzturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel ub 9300 55 inch tv ...sevgili adminler gelişme vard mı ..maalesef Vestel desteği yok...ne varsa sizde var...

Buraya bakabilirsin.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=139
Teşekkür Edenler:
(05-01-2017, Saat: 22:08)oguzturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel ub 9300 55 inch tv ...sevgili adminler gelişme vard mı ..maalesef Vestel desteği yok...ne varsa sizde var...

Şimdilik ilk sayfada yazılanları tatbik edebilirsiniz,gelişme olduğunda usta bildirecektir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
abi vestele mkvod desteği gelmeyecekmi çatladık artık program harika elinize emeğinize sağlık bi tv olması gereken tek program
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
(23-11-2016, Saat: 16:13)denge999 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İP TV özelliği olmayan vestel tv de ip tv kullanıyorum ben. 
Hemde ek uydu alıcı vs. almadan.
Tek sorun ip tv linki bulmak. !! Huh

kardeş nasıl yapıyorsun bi anlatır mısın. bende de vestel var ama nasıl yapılır bilmiyorum.
Teşekkür Edenler:
(05-06-2017, Saat: 20:00)mikroserdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2016, Saat: 16:13)denge999 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İP TV özelliği olmayan vestel tv de ip tv kullanıyorum ben. 
Hemde ek uydu alıcı vs. almadan.
Tek sorun ip tv linki bulmak. !! Huh

kardeş nasıl yapıyorsun bi anlatır mısın. bende de vestel var ama nasıl yapılır bilmiyorum.

Vatandaş 6-7 ay önce bir yem atıp gitmiş,ses seda yok.Vesteller için herhangi bir gelişme yoktur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Selamlar,
tv'yi smart yapmanın en basit yolu Amazon fire tv stick alıp seyirtürk yükleyeceksiniz. Ben böyle yaptım ve cok memnunum. Hatta kodi yükleyip dünyayı seyredin.
Teşekkür Edenler:
gelişme olur diye beklemedeyiz sevgili müstadlar
Teşekkür Edenler: #mkvod
Vesteller'de hala bir gelişme yok mu?
Teşekkür Edenler:
(22-08-2017, Saat: 17:49)onurkuru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vesteller'de hala bir gelişme yok mu?

Once vestelin bu konuda kendini geliştirmesi lazim.
Henüz uygulama gelistirmek icin bir sdk si yok.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Vestel Smart Tv mkvod 0 6,595 03-11-2015, Saat: 12:59
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: