Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 144 Oy - Ortalama: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vestel Smart Tv
Vestel ub 9300 55 inch tv ...sevgili adminler gelişme vard mı ..maalesef Vestel desteği yok...ne varsa sizde var...
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Buraya bakabilirsin.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Şimdilik ilk sayfada yazılanları tatbik edebilirsiniz,gelişme olduğunda usta bildirecektir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
abi vestele mkvod desteği gelmeyecekmi çatladık artık program harika elinize emeğinize sağlık bi tv olması gereken tek program
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay
kardeş nasıl yapıyorsun bi anlatır mısın. bende de vestel var ama nasıl yapılır bilmiyorum.
Ara
Teşekkür Edenler:
Vatandaş 6-7 ay önce bir yem atıp gitmiş,ses seda yok.Vesteller için herhangi bir gelişme yoktur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Selamlar,
tv'yi smart yapmanın en basit yolu Amazon fire tv stick alıp seyirtürk yükleyeceksiniz. Ben böyle yaptım ve cok memnunum. Hatta kodi yükleyip dünyayı seyredin.
Ara
Teşekkür Edenler:
gelişme olur diye beklemedeyiz sevgili müstadlar
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD
Vesteller'de hala bir gelişme yok mu?
Ara
Teşekkür Edenler:
Once vestelin bu konuda kendini geliştirmesi lazim.
Henüz uygulama gelistirmek icin bir sdk si yok.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Vestel Smart Tv mkVOD 0 3,880 03-11-2015, Saat: 12:59
Son Yorum: mkVOD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi