Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Anket Başlığı: Philips için MKVOD hazırlansın mı?
Evet
Hayır
Ne gerek var kendini yorma
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.11/5 - 185 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mkvod Philips Smart Tv
Smartv icin listeler yenilenecekmi yada biz philips zedeler icin bir baska cozum onerecek olan varmi
Teşekkür Edenler:
Usta bir müddet sonra philipslere de uygulama yayınlayacak ama henüz süre belli değil.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: koylu40
(03-03-2016, Saat: 00:04)#Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta bir müddet sonra philipslere de uygulama yayınlayacak ama henüz süre belli değil.

Dört gözle bekliyorum. Şu mkvod andorid 2.1 onaylansada onunla idare etsek bu arada
Teşekkür Edenler:
ara ara kontrol edin.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: koylu40 , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
Tamam acildi
Teşekkür Edenler:
android den önce biz ne yapalım tv yi çöpemi atalım mkvod istiyoruz smart philipsliler
Teşekkür Edenler:
Size o tv yi biz aldırtmadık.Burası lg ile alakalı olan bir forumdur.Ancak ustamıza o kadar ricada bulunduk ki diğer tv ler için.Bize yapabileceğini,ancak diğer tv lerin donanımlarının müsaade ettiği kadar olabileceğini ve zaman tanımamızı istemesinden dolayı,şimdilik beklemedeyiz.
Bu arada phılipsler için bir uygulamayı kullanan arkadaşlar var.Onlar size yardımcı olabilirler.Phılips bl.bakın.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , koylu40 , abbaas
Philips icin smart app yaparsaniz cok makbule gecer Smile
Teşekkür Edenler:
hadi be üstad philips smart için bekliyoruz yardımcı olabileceğimiz bi durum varsada elimizden gelirse yardım edelim.
Teşekkür Edenler:
(08-03-2016, Saat: 10:55)fullHD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi be üstad philips smart için bekliyoruz yardımcı olabileceğimiz bi durum varsada elimizden gelirse yardım edelim.

1. sayfadaki linki kullanabilirsiniz.
LG ve Samsung dışındaki smart tvlerin sdk ları sınırlı ve üçüncü parti firmalar tarafından desteklenmektedir.
Bundan dolayı bu tür smart tvler için uygulama geliştirmek biraz zor. Artı bu firmalar uygulamaların dağıtımı ve geştirilmesi için yıllık ücret istemekteler.
Bundan dolayıda kurumsal firmalar dışında uygulama geliştirmeye pek sıcak bakan yok.
Elimde Philips, Vestel, Panasonic gibi tvlerde çalışacak bir proje var ama ne zaman bitirebilir ve yayınlarım net bir süre veremiyorum.
Bu iş bir defa uygulamayı hazırlamakla bitmiyor devamında devamlı güncelleme ve düzeltmlerin yapılması gerekiyor.
Önümüzdeki günlerde inşallah bir şeyler çıkarıp yayınlarım. Olmadı en azında birinci sayfada verdiğim uygulama üzerine çalışırım.
Ama belirttiğim gibi net bir süre ve cevap veremiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak. GuCLu 43 65,728 30-04-2020, Saat: 16:04
Son Yorum: onur
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 31,774 04-11-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: mkvod
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 58,196 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: