Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Anket Başlığı: Philips için MKVOD hazırlansın mı?
Evet
Hayır
Ne gerek var kendini yorma
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.11/5 - 185 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mkvod Philips Smart Tv
hocam tek kanallık bir xml oluşturdum philips tvde kanal açılıyor 3 saniye sonra Oynatma Hatası diyor neden kaynaklanıyor acaba ?
Teşekkür Edenler:
(04-09-2016, Saat: 03:06)etevazu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam tek kanallık bir xml oluşturdum philips tvde kanal açılıyor 3 saniye sonra Oynatma Hatası diyor neden kaynaklanıyor acaba ?

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=180
Burada 6. maddeyi okuyun.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Verdiğiniz adresi vestel tv de tarayıcıya yazdım sayfa açıldı ama hiç bir link çalışmıyortek bir video açılmadı yanlış olan ne becremedimmi
Teşekkür Edenler:
(14-09-2016, Saat: 16:31)Ferfecirko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdiğiniz adresi vestel tv de tarayıcıya yazdım sayfa açıldı ama hiç bir link çalışmıyortek bir video açılmadı yanlış olan ne becremedimmi

linkler ölmüştür,yeniden düzenlenmesi gerkiyor.Mk usta boş zaman bulursa düzeltecektir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(31-12-2015, Saat: 00:32)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2015, Saat: 00:27)xaurus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sistemde açabilmek için nasıl bir dosya oluşturmam gerekiyor ? xml dosyasından bahsediyorum.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=94 konusundaki örnek xml datalara bakabilirsiniz.

Peki bunu nasıl kullanacağız ? Siteye girdim televizyonun tarayıcıdan bende ip tv linki var nasıl yükleyecem oradan? Ya da vestel için bir gelişme var mı?
Teşekkür Edenler:
merhabalar. 

Bellona'dan mobilya almıştım zamanında. Bize de hediye olarak vestel 102 ekran smart tv (40PF7070) televizyon vermişlerdi. Benim bildiğim kadarıyla smart tv'lerden IP TV izlenebiliyor. 

internette biraz araştırma yaptım. Genelde samsung veya LG için anlatmışlar IP TV nasıl izlenir diye. 

Vestel için de DLNA üzerinden izlenebileceği yazıyor. Benim televizyonun zannedersem DLNA özelliği bulunmamakta. 

Acaba TV'den IP TV nasıl izlerim. 

teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(05-06-2017, Saat: 09:43)mikroserdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar. 

Bellona'dan mobilya almıştım zamanında. Bize de hediye olarak vestel 102 ekran smart tv (40PF7070) televizyon vermişlerdi. Benim bildiğim kadarıyla smart tv'lerden IP TV izlenebiliyor. 

internette biraz araştırma yaptım. Genelde samsung veya LG için anlatmışlar IP TV nasıl izlenir diye. 

Vestel için de DLNA üzerinden izlenebileceği yazıyor. Benim televizyonun zannedersem DLNA özelliği bulunmamakta. 

Acaba TV'den IP TV nasıl izlerim. 

teşekkürler.

Vestel in lg ve samsung gibi developer altyapisi yok.
Bundan dolayi bir uygulama gelistiremiyoruz.
1 yil once Vestel e bu konuda mail yazdim ama lütfedip bir cevap bile aladim.
Bu konuda Vestel kullanicilarin talepte bulunmasi lazim ki bir alt yapi olustursunlar.
Bizde ülkemizin bir markasina destek verelim.
Vestel in bu konuda oturup arge yaptuligini sanmiyorum.
Neden diger markalar Türkiye de daah fazla satiyor diye.
Demek ki satislari iyi , nsail olsa satiliyor diyorsalar o zamab baska.
Lütfen taleplerinizi Vestel e iletin.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , muce , #sorgumurat , /Serkanice
(03-11-2015, Saat: 12:58)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçici olarak eski sürüm aktif edilmiştir.
Sunucu free host tur. Zaman zaman çalışmayabilir.
Liste güncel değildir. Güncellenecektir.

screenshot_20151222_013259.png

http://mkvod.pusku.com/mkvod/tv/index3.php

Bu linki tv nizin tarayıcısından açarak kullanabilirsiniz.

Alıntı:http://mkvod.pusku.com/mkvod/tv/index3.php?url=https://dl.dropboxusercontent.com/s/4xxxxxxlj45a/listem.xml

şeklinde kendinize ait listeyi açabilirsiniz.

Not: Talebe göre ücretli hosta geçilecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

TV ye yükledim,geçersiz url diyor,boşuna uğraşmayın.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak. GuCLu 43 65,696 30-04-2020, Saat: 16:04
Son Yorum: onur
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 31,767 04-11-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: mkvod
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 58,177 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: