Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Anket Başlığı: Philips için MKVOD hazırlansın mı?
Evet
Hayır
Ne gerek var kendini yorma
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 142 Oy - Ortalama: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mkvod Philips Smart Tv
hocam tek kanallık bir xml oluşturdum philips tvde kanal açılıyor 3 saniye sonra Oynatma Hatası diyor neden kaynaklanıyor acaba ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Burada 6. maddeyi okuyun.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Verdiğiniz adresi vestel tv de tarayıcıya yazdım sayfa açıldı ama hiç bir link çalışmıyortek bir video açılmadı yanlış olan ne becremedimmi
Ara
Teşekkür Edenler:
linkler ölmüştür,yeniden düzenlenmesi gerkiyor.Mk usta boş zaman bulursa düzeltecektir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Peki bunu nasıl kullanacağız ? Siteye girdim televizyonun tarayıcıdan bende ip tv linki var nasıl yükleyecem oradan? Ya da vestel için bir gelişme var mı?
Ara
Teşekkür Edenler:
merhabalar. 

Bellona'dan mobilya almıştım zamanında. Bize de hediye olarak vestel 102 ekran smart tv (40PF7070) televizyon vermişlerdi. Benim bildiğim kadarıyla smart tv'lerden IP TV izlenebiliyor. 

internette biraz araştırma yaptım. Genelde samsung veya LG için anlatmışlar IP TV nasıl izlenir diye. 

Vestel için de DLNA üzerinden izlenebileceği yazıyor. Benim televizyonun zannedersem DLNA özelliği bulunmamakta. 

Acaba TV'den IP TV nasıl izlerim. 

teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler:
Vestel in lg ve samsung gibi developer altyapisi yok.
Bundan dolayi bir uygulama gelistiremiyoruz.
1 yil once Vestel e bu konuda mail yazdim ama lütfedip bir cevap bile aladim.
Bu konuda Vestel kullanicilarin talepte bulunmasi lazim ki bir alt yapi olustursunlar.
Bizde ülkemizin bir markasina destek verelim.
Vestel in bu konuda oturup arge yaptuligini sanmiyorum.
Neden diger markalar Türkiye de daah fazla satiyor diye.
Demek ki satislari iyi , nsail olsa satiliyor diyorsalar o zamab baska.
Lütfen taleplerinizi Vestel e iletin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , muce , #sorgumurat , /Serkanice
TV ye yükledim,geçersiz url diyor,boşuna uğraşmayın.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak. GuCLu 33 17,019 22-09-2017, Saat: 22:24
Son Yorum: mkVOD
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 11,185 04-11-2016, Saat: 20:39
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 28,329 22-12-2015, Saat: 02:37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi