Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 44 Oy - Ortalama: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Series Portal (by @ismailglr)
*** Series Portal (by @ismailglr) ***

Yeni Dizi


24: Legacy

24legacy.jpg

Corey Hawkins dizide askerden kahraman olarak evine dönen ve Amerika'da ki büyük çaplı terör saldırılarını durdurmak için CTU (Terörle Mücadele Birimi) adına çalışan "Eric Carter" karakterini canlandıracaktır. Miranda Otto ise CTU eski başkanı "Rebecca Ingram" olarak sahne alacaktır. Dizi Amerika Birleşik Devletleri topraklarında yaşanan yıkıcı terörist saldırılarını durdurmak için zamana karşı mücadele eden bir ekibi merkezine alacaktır.

eklenmiştir.iyi seyirler...
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay , /onur
*** Series Portal (by @ismailglr) ***

Yeni Dizi


Riverdale

riverdale.jpg

Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.

eklenmiştir.iyi seiyirler...
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , /onur , #OKAN PORTAL
*** Series Portal (by @ismailglr) ***

Yeni Dizi

Iron Fist

iron-fist-200x290.jpg

Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist (Daniel Rand), dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand (Finn Jones) benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır. Netflix’in Marvel imzalı kardeş dizilerinden dördüncüsü de, Iron Fist karakterini merkeze alacak.

eklenmiştir.iyi seyirler...
Ara
Cevapla
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #mkvod


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi