Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 67 Oy - Ortalama: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Series Portal (by @ismailglr)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
evet öyledir her xml için ayrı link oluşur ama bu işlemi sadece birkez yaparsın birde dropboxu bilgisayarla eştleyip bilgisayarda xml üzerinde yaptığın her değişiklik otomatik olarak portala yansır böylelikle  xmlyi servere yükleme derdide kalmaz.kendimi dropboxun müşteri temsilcisi gibi hissettim  bir an Smile
Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #Okifioktay
Onur ustam,dediğin gibi,pc de xml dosyalarında yaptığım değişiklik,anında yansıyor,bir defaya mahsusu yapıldımı,gerisi kolay.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , /ismailglr
dropbox u çözdüm ama link oluşturması hiç hoşuma gitmedi.

000webhost surunumu çözdü.ftp ile zaten hızlıca ben de güncellemeleri atabiliyorum.

dizi resimleri artı 305 tane xml hepsine tek tek link oluşturup ana xml ye eklemek gereksiz geliyor şu aşamada.

en baştan dropboxla başlasam olurdu belki.

000webhost vazgeçemediğim free hostum benim Smile dropboxa değişmeyeceğim seni Wink
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #sorgumurat , /mngma44

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi