Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 76 Oy - Ortalama: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Series Portal (by @ismailglr)
Yıllık izindeydim.free server dan kaynaklı dönem dönem açmıyor.ben de şuan itibari ile açıyor
Ara
Teşekkür Edenler: /onur , abbaas , #Okifioktay , #mkVOD , /mngma44 , #sorgumurat
Bende portaliniza giremiyorum.Bir hata olustu sonra tekrar deneyiniz diye yazi cikiyor.Bu hatayi uzun zamandir aliyorum.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bir ustte cevabi vermis ismailglr.
Ayrica portallari listeniz eskibise yeniden yukleyin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , matay1978 , /ismailglr
En son 31/07/2017 portallar.xml yuklu.
Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr
sıkıntı daha önceki mesajlarda da yazıldı.series portal ücretsiz hostan yayın yapıyor,ücretsiz host da hem para vermiyorsun hemde sunucularımı aşırı yoruyorsun diye cpu arttığı zaman sunucuyu devre dışı bırakıyor.bu nedenle de portal çalışmıyor.ayrıca yine ücretsiz olduğu için haftada 1 siteye girişi zorunlu kılıyor sunucu, ismail usta da senelik izinde olduğundan belkide bu süreyi aşmıştır o zamanda sunucu otomatik kapanıyor.anlayacağınız beleş iş bu kadar oluyor Smile
Ara
Teşekkür Edenler: matay1978 , #Okifioktay , #sorgumurat , /ismailglr
series portal şuan bir tek mkvodda açılmıyor sanırım (en azından androidde durum öyle) mkvod ustanın bir ayar çekmesi lazım.
yönetim uyuma portallara sahip çık Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ismail o kadar cok link gonderdiki hangisi calisan link bilmiyorum.
Series Portal linki düzeltilmiştir.
Hala açamıyorsanız LG de ana ekran kırmızı tuşa basın.
Android uygulama ayarlarında clear cache yapıp tekrar deneyin.
Teşekkür Edenler: acemi iste , /onur , /ismailglr , abbaas
ismail usta ,  series portal artık açılıyor diziler görünüyor fakat bir kaç dizi denedim açılmadı agents of shield , arrow gibi dizileri açmaya çalıştım fakat bölümler açılmıyor
Ara
Linkler ölmüştür.bir ara bakmaya çalışırım
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi