Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.01/5 - 146 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak.
slm philips PUS 7809 MODEL Tv ye hangi mkvod yüklemem gerek yardımcı olursanız sevinirim saygılar
Teşekkür Edenler:
https://www.dropbox.com/s/podn9b11gbfkq9...6.apk?dl=1 bunu indirip usb ye atın ve daha sonra üst mesajdaki videodaki gibi harici uygulama nasıl yüklüyorsanız o şekilde yükleyin.Browser üzerinden yüklemek bazen sorun yaratabiliyor (Opera browserdan indirince sorun yok) çünkü androiddeki browserlar dosyayı tam indiremeyebiliyor (yada indirilen dosyanın ismini değiştirebiliyor).
Teşekkür Edenler: /NeTeS , türkg
benim tv smart özellikli android değil onur üstad yükleyebilirmiyim
Teşekkür Edenler:
Konu başlığı android tv olunca direk cevap verdim,şimdi sizin televizyon modelinizi googledan kontrol edince farkettim android değilmiş Smile

sorunuza gelecek olursak MKVOD uygulamasını sadece LG SMART (Netcast/Webos) işletim sistemlerine ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlarda (androidbox,tv,tabet,telefon) kurabiliyoruz.Direk olarak sizin televizyonunuza kurmak malesef mümkün değil.iyi günler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /NeTeS , #Okifioktay , #sorgumurat , acemi iste

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Philips Smart Tv mkvod 57 93,160 25-06-2017, Saat: 16:59
Son Yorum: roker22
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 31,548 04-11-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: mkvod
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 57,823 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: