Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.01/5 - 146 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak.
(29-05-2016, Saat: 22:36)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Philips Android tv ler son güncellemeden sonra harici apk dosyalarına izin vermektedir. İndirip Philips Android tvnize mkvod kurulumu yapabilirsiniz.  Yalnız kullanımı sıkıntılı şuanda mkvod usta yeni bir versiyon çıkardığında hatalar giderilecektir.

Philips kullanıcılarına hayırlı olsun .Yükleyebilen arkadaşlar varsa burdan anlatırsa diğer kullanıcılara yardımcı olurlar.
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Okifioktay , /*GuCLu , #mkvod , #sorgumurat , tk123
Ben yükledim ondan yazdım Smile Update gelmiş bir akrabamın tvsine. Bir deneyeyim dedim artık oluyormu diye indirdim direk tv ye yada pc ye indirip usb takıp da kurabilirsiniz. Kurulum aynı telefonlar gibi indirdiğiniz apk dosyasını tıklayın kur diyorsunuz bu kadar basit. Ana menüde gözükmeye biliyor bir bölümün içine atıyor ismi şimdi aklıma gelmedi zaten yüklemeden sonra bulursunuz bir şekilde Smile
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #OKAN PORTAL , tk123 , mngma44 , #Okifioktay
Bugun Philips android tvleri inceleme firsatim oldu.
Gayet guzel ve stabil calismaktadir.
Birkac uygulama actik hizi da gayet guzel.
Teşekkür Edenler: mngma44 , tk123 , #OKAN PORTAL , /onur , #Okifioktay , /*GuCLu , muce , #sorgumurat
Merhaba philps Android tv aldik yeni ama kullanmayi çok anlamiyorum goggle playde sadece oyunlar ve film var onlari indirilebiliyoruz
Baska programlar inderimiyomuyum acaba yardimci olabilirmisiniz
Teşekkür Edenler:
(08-11-2016, Saat: 19:34)tubtub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba  philps Android tv aldik yeni ama kullanmayi çok  anlamiyorum goggle playde sadece oyunlar ve film var onlari indirilebiliyoruz
Baska programlar inderimiyomuyum acaba yardimci olabilirmisiniz

İlk sayfayı,tv nizi biraz inceledikten sonra anlayarak yapmaya çalışın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Ilk sayfanin tamamini okudum fakat Google playden oyun disinda hic birsey indiremiyorum google uzerinden play strore girdim hesabi telefondaki google hesabimi girdim ne indirimeye calisirsam storeda telefonuma iniyor ya ?
Teşekkür Edenler:
(08-11-2016, Saat: 20:16)tubtub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk sayfanin tamamini okudum fakat Google  playden oyun disinda hic birsey indiremiyorum google uzerinden play strore girdim hesabi telefondaki google hesabimi girdim ne indirimeye calisirsam storeda  telefonuma iniyor ya ?

ncelikle bunu indirin diyorlar,Tv'nizin Play Storesinden bunu indirin. https://play.google.com/store/apps/detai...ndroidterm ismi ( Terminal Emulator for Android )
Daha sonra kurduğunuz bu programı çalıştırın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
Tesekkur ederim deniyorum hemen
Teşekkür Edenler:
Philips Android tv ye mkvod kurdum kurulum burdaki anlatım şeklinde olmasada bir şekilde aştım tek sorun program ana sayfaya düşmüyor.
Teşekkür Edenler:
(04-12-2016, Saat: 13:18)enginsevim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Philips Android tv ye mkvod kurdum kurulum burdaki anlatım şeklinde olmasada bir şekilde aştım tek sorun program ana sayfaya düşmüyor.

Ayarlarda iseniz kaydedip back yapın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Philips Smart Tv mkvod 57 93,970 25-06-2017, Saat: 16:59
Son Yorum: roker22
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 31,767 04-11-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: mkvod
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 58,177 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: