Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 110 Oy - Ortalama: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak.
Not : Philips Android Tvlerde usb ye attığınız .apk dosyalarını mesela Mkvod Android Tv modelini indirip usb ye attığınızda tv görüp dosyayı açamıyorsanız, bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmekte. Zaten uygulamayı kurmak için okeye bastığınızda sizden bunu yapmanızı ister. Eğer istemiyor ve yapmıyorsa tvnizi güncelleme bölümünden güncellemeniz gerekmekte. Güncellemeden sonra buna izin vermektedir. Güncelleme gelmiyor ise Philips tv sitesinden tv modelinizi aratıp yeni yazılımını indirip usb ye atıp usb yolu ile tvnizi güncellemeniz gerekmekte. Ben nasıl yaparım yapamadım usb den güncelleme diyen arkadaşlar bu konu altına yazmasın lütfen. Ya servisi arasın yada philips forumlarına yazsınlar, yardımcı olacaklardır.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
philips 40puk6809/12 s.a konuya bayaa geç kaldım benim tv modelim bu buna apk yuklemek istiyorum yardımcı olurmusunuz
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.yukarıda yazan link i tıkladığımda giriş yapamıyorum. nedeni ni bulamadım. kullanıcı işlemleri onaylı olduğu halde.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mkvod Philips Smart Tv mkVOD 57 28,820 25-06-2017, Saat: 16:59
Son Yorum: roker22
  2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu msff2649 17 10,642 04-11-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: mkVOD
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 27,436 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkVOD

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: pentastret, 1 Ziyaretçi