Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.71/5 - 163 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung Smart TV H Serisi yükleme uygulaması
Samsung Smart TV H Serisi yükleme uygulaması

Öncelikle belirtmek isteriz ki aşağıdaki anlatımda yapılan işlemleri yapmış olmanız durumunda:
Samsung Smart TV - H serisine Sansar Smart Player ve nStreamlmod,seyirTURK yükleme adımları

1. Televizyonunuz garanti dışı kalmış olacaktır,
2. Daha önceden yüklemiş olduğunuz tüm eklentiler (uygulamalar) silinecektir,
3. Şu ana kadar kimse karşılaşmamış olsa da tv nizin hiç açılmamasına kadar varabilecek sorunlarla dahi karşılaşabilirsiniz

Aşağıdaki bilgilerin kullanılması tamamen kullanıcının sorumluluğunda olup, Sansar Smart Player ve nStreamlmod,seyirTURK olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yukarıdaki uyarıları kabulleniyorsanız devam ediniz.

1. Uzaktan kumanda üzerindeki MENU düğmesine basın ve Akıllı Özellikler seçeneğinin belirleyin.

1.jpg

2. Samsung Hesabı seçeneğini seçin ve seçenekte sonra oturum açın. Theusername alanına girmek tırnak işaretleri olmadan "geliştirmek".Şifre alanı boş bırakın.

2.jpg

3.jpg

3. Smart Hub düğmesine basarak uygulamalar menüsüne girin Uygulamalar panelini seçin.

4.jpg

4. Mark herhangi bir basın ziyade uygulama ve aşağıda gösterildiği gibi menü görünene kadar, uzaktan kumanda düğmesine basın tutun.Menüsünde, IP Ayarını seçin.

5.jpg

5. Ayar sunucu IP adresi. 84 20 xxx xx: kutulara, IP adresinizi girin.

6.jpg

6. Senkronizasyon.Menüsünden başlat seçeneğini User App Sync seçin.

7.jpg

8.jpg

Bundan sonra, Sansar Smart Player ve nStreamlmod, S²eyirturk, uygulama cihazınızda yüklü olacak.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , #Okifioktay
üstad polanyaca yazan birsey yükledi.
mac adresini yaziyor ekranda.
Teşekkür Edenler:
Evet ayni sekilde bende ayni hatayi aldim.
@sansar usta konuya bir el atsan
Teşekkür Edenler:
arkadaşlar seyirturk uygulamasını samsung tv ye yükleyebilmek için kardeş siteden devam etmelisiniz. http://seyirturk.com/forum/index.php?sid...2bfaeb7e5f
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Yarbay , Musty5406
H serisi samsung smat tv problem var yardimci olurmusunuz

internetten hicbir canli tv kanallarina bakamiyorum canli tv ye girdigimde su yazi cikiyor

( error loading player no playable sources found )

örnek burasi
http://www.canlitv.mobi/
Teşekkür Edenler:
Arkadaslar Bunu ekledim Mac Adresini de Mail olarak gönderdim? Nasil Devam edebilirim?
Teşekkür Edenler:
(17-11-2015, Saat: 19:37)sellonms Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Bunu ekledim Mac Adresini de Mail olarak gönderdim? Nasil Devam edebilirim?

http://seyirturk.com/forum/samsung-smart...i-t36.html
Teşekkür Edenler:
ip adresi kac arkadaslar?
Teşekkür Edenler:
Arkadaslar gelistirmek yaziyorum fakat nickname de bir yanlislik var enter'a bastirmiyor sistem. Develop yazinca cikiyordu bir yardimci olun. Daha detayli anlatirsaniz sevinirim.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Samsung Smart TV F Serisi yükleme uygulaması sansar 18 32,548 28-08-2022, Saat: 12:19
Son Yorum: KartalSPOR
  Samsung Smart Tv Service Menu J , JU , JS sansar 16 29,074 29-01-2018, Saat: 20:01
Son Yorum: Okifioktay
  Samsung geliştici kiti Hgw7 2 4,798 02-12-2017, Saat: 10:14
Son Yorum: Hgw7
  Samsung Smar TV Türkçe Dil Turan71 5 10,185 03-07-2017, Saat: 08:48
Son Yorum: sorgumurat
  Samsung TV’lerle Yayınları Kayıt Edin sansar 2 12,050 22-12-2016, Saat: 18:41
Son Yorum: gallardo101

Hızlı Menü: