Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.84/5 - 128 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüş ve Önerileriniz
(29-05-2015, Saat: 11:13)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod ustam

ile mesaj birleştirme varya kaldırsan onu.

soner ustada yapardı aynısını sinir oluyorum.arka arkaya mesaj yazınca mesajın gidip gitmedi anlaşımıyor.

mesaj sayılarımız da artmıyor.kısacası

den nefret ediyorum Smile

yazınca bile çizgi atıyor Smile

mesaj kasmak istiyorum.

hr yi [] köşeli parentez içinde yazmayım bari Smile

düzelttim sanırım
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #Okifioktay
bakayım
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #Yarbay , #Okifioktay
evet düzelmiş Smile
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #Yarbay , #Okifioktay
deneme hr Smile
güle güle "hr" Smile
slm arkadaslar.
ben yaklasik 2-3 haftadir mkvod kullaniyorum ve gayet memnunum
ama bazen cok takilma oluyor. tv8'de genelde cok problemler oluyor.
bide ligtv yi izleyebilirmiyim onu øgrenmek istiyorum. hasta galatasarayliyim ve kesintisiz maclari izliyorum ama bedava izledigimde cok takiliyo kacak oldugu icin.. oyuzden bazen 20-30 euroya maci satin aliyorum..

bedava lig tv istiyorum Smile
Teşekkür Edenler:
(29-05-2015, Saat: 14:30)tyrkisk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: slm arkadaslar.
ben yaklasik 2-3 haftadir mkvod kullaniyorum ve gayet memnunum
ama bazen cok takilma oluyor. tv8'de genelde cok problemler oluyor.
bide ligtv yi izleyebilirmiyim onu øgrenmek istiyorum. hasta galatasarayliyim ve kesintisiz maclari izliyorum ama bedava izledigimde cok takiliyo kacak oldugu icin.. oyuzden bazen 20-30 euroya maci satin aliyorum..

bedava lig tv istiyorum Smile

yerel digital yayınların paylaşımı yasaktır. malum kanala ait kendinize ait linkelriniz varsa local ve mkiptv bölümlerinden seyredebilirsiniz. eğer linkleriniz ücretli kendinize ait linkler ise mkvod ile irtibata geçip bağış yapmalısınız. daha sonra ücretli linklerinizi local bölümünde seyredebilirsiniz.

iptv yayınlarında takılma olması yayını yapan sunucu ile alakalıdır genelde. düşük ihtimal ile internet hızınızla da alakalı olabilir.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #Yarbay , #mkvod , #Okifioktay
Xbox one game console la MkVod yuklenebilirmi? But Device in operating system i nedir bilmiyorum.
Teşekkür Edenler:
(29-05-2015, Saat: 16:32)epic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xbox one game  console la MkVod yuklenebilirmi?  But Device in operating system i nedir bilmiyorum.

mkvod androidi kurup player olarak da tv palyeri secerseniz xbox one video gonderebilirsiniz.
deneme sansim olmadi ama ekledigim api ile xbox one a gonderebiliyor olmasi lazim.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , epic , #Yarbay , #Okifioktay
tesekkur ederim , evet anladim ... denicem, android uzerinden xbox one a video gonderilebiliyor.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: