Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.84/5 - 128 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüş ve Önerileriniz
(02-06-2015, Saat: 10:34)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google da mkvod diye aratınca sadece blog adresi çıkıyor.

forum adresinin google da mkvod şeklinde aratınca çıkması için bişeyler yapılabilir mi?

bot ları ekledim. Yakında çıkmaya başlar. seo ları eklemdim. çükü web sayfa düzeni henüz hazır değil.
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #Yarbay , #Okifioktay
üye sayısının artması için eklenti üzerinde birşeyler yapıldı mı.

mesela bir süre eklentiler ilk açıldığında forum adresi ve duyurusu yapılabilir mi?

ya da videolar izlenirken her 15 dk da bir foruma üye olun yazısı falan çıksa.bıktırana kadar Smile

15 bin üyelerden tekrar yüzlere düşmek üzücü.kısa sürede üye sayımızın artması dileğiyle Wink
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #Okifioktay
(02-06-2015, Saat: 10:34)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: google da mkvod diye aratınca sadece blog adresi çıkıyor.

forum adresinin google da mkvod şeklinde aratınca çıkması için bişeyler yapılabilir mi?

ustam hit arttırmanın birkaç yolu var ama biraz riskli işler. bu nedenle zamanla kullanıcı sayımız ve sitenin ziyaretçileri çoğaldıkça otomatik olarak üst sıralara geliriz.

ama ben ufak bir çalışma yapıcam yinede
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(02-06-2015, Saat: 10:48)ismailglr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üye sayısının artması için eklenti üzerinde birşeyler yapıldı mı.

mesela bir süre eklentiler ilk açıldığında forum adresi ve duyurusu yapılabilir mi?

ya da videolar izlenirken her 15 dk da bir foruma üye olun yazısı falan çıksa.bıktırana kadar Smile

15 bin üyelerden tekrar yüzlere düşmek üzücü.kısa sürede üye sayımızın artması dileğiyle Wink

Biraz sessiz sessiz takılalım. Sonra sayı arttıkça başetmesi zor oluyor. Smile
Zamanla hepsini formumuzda görürüz inşallah.
Teşekkür Edenler: /ismailglr , mngma44 , #sorgumurat , #Yarbay , #Okifioktay , abbaas
günlük 200 ziyaretçilik bir bot ayarladım ben.
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Okifioktay
mkvod usta nerdeyse biz de ordayız. gerçekten harika işler yapıyorsun hocam. sayende LG televizyonumuz bir sinema salonuna dönüştü. sana ne kadar teşekkür etsek az. ellerine sağlık,bizler takipteyiz..
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #sorgumurat , #mkvod , mngma44 , #Okifioktay , abbaas
(29-05-2015, Saat: 10:08)XorioN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben "portal sahibi" değilim artık Wink

Beni normal kullanıcılar grubuna alabilirsiniz.

XorioN ustam portalınızı tekrar istiyoruz. [b]Bizleri öksüz bırakmayın.[/b]
Teşekkür Edenler: #mkvod , /ismailglr , #OKAN PORTAL , #Okifioktay , #Yarbay , mngma44
xorion usta ile Güçlü ustanın modülleri mkvod içerisinde yer almasından itibaren bizim portallar sönük kalmıştı.Aramızda olması hepimizi sevindirir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #Yarbay , mngma44 , #mkvod , lokum33
Sayın mkvod usta yeni form'da illaki yeni arayüzler olacak size nacizane önerim şu anda arayüzde çalışmayan portal'lar var bu forma gelmeyen veya çalışmayan portalları ayıtlarsanız portal daha sade vede daha kaliteli olur kanısındayım ilginize şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin...
Teşekkür Edenler: #mkvod
(03-06-2015, Saat: 12:19)Çetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın mkvod  usta yeni form'da  illaki yeni arayüzler olacak size nacizane önerim şu anda arayüzde çalışmayan portal'lar var bu forma gelmeyen veya çalışmayan portalları ayıtlarsanız portal daha sade vede daha kaliteli olur kanısındayım ilginize şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin...

NetCast kullanıyorsanız portal sıralama ile istediğiniz portalları ana menuye ekleyebilirsiniz.
WebOS da henüz bu özellik yoktur.
Teşekkür Edenler: #Yarbay

Hızlı Menü: