Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 78 Oy - Ortalama: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOSTALJİ PORTAL (Full Sürüm Kullananlar İçin)
Merhaba 
Ekstra portal bölümüne girilmiyor. Girmeye çalışınca portalların başına atıyor. Bir sorun mu var?
Ara
Teşekkür Edenler:
benim extra portal ile bir ilgim yoktur mkiptv@gmail.com adresiyle iletişime geçiniz. (extra portal ile ilgili genel bir sorun var sanırım MKVOD usta chatten gece yarısı bakarım diye mesaj atmış.)

ÖNEMLİ : arkadaşlar bu extra portal ile ilgili yanlış anlaşılmalar oluyor sanırım,sürekli bununla ilgili bana mesajlar atılıyor.benim sorumlu olduğum içeriğine müdahil edebildiğim tek portal NOSTALJİ PORTAL dır. bazılarını 1. mesajda açıkladığım,bazılarını açıklamadağım nedenlerden dolayı kendi isteğimle sadece bağış yapan üyelerle portalımı paylaşıyorum.kısacası portalım extra portal içerisinde yer alması dışında, extra portal ile bir bağlantım ve nostalji portal haricindeki içeriklerle bir ilgim yoktur.kamuoyuna önemle duyurulur Smile
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , abbaas , Tokluca , #sorgumurat , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
Malum Dizinin yeni sezon bölümleri,Dizi ve Eğlence Kuşağı/Güncel Dizler Bölümüne eklenmiştir.(çok çabuk silinebilir linkler takip ediyorsanız elinizi çabuk tutun)

google plus ve diziay/sinemapol linklerindeki sıkıntı malesef halen devam ediyor Sad
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , /ismailglr , #Okifioktay , #sorgumurat , acemi iste

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: nicko72, 1 Ziyaretçi