Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.91/5 - 163 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modül Sistemiyle Çalşan Portallar (Güclü Kafe) Hakkında Bilmeniz Grekenler!!!!
#1
Malesef aynı sorulara milyonkere aynı cevaplar verildiğinden bu konuyu açmayı uygun buldum.birçoğumuz malesef kullandığımız sistemi tam olarak bilmiyoruz bu yüzdende sürekli sorunlar yaşıyoruz.

1- modüller içeriğini sitelerden alırlar.portallar gibi harici link eklenmez veya kaldırılmaz.bu bölümlere falanca filmi ekleyin tarzı mesajlar yazmayınız.

2- modüller içeriğini aldığı sitelerdeki, film,dizi v.s. bütün linklerini alırlar.fakat MKVOD uygulaması linklerin özelliklerinden dolayı hepsini çalıştırmaz.MKVOD uygulamasının açabildiği linkler için  Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

3-modüllerde izlemek istediğiniz bir film açılmıyorsa ilk olarak o modülün sitesine girip izlemek istediğiniz filmin silinip silinmediğini ve MKVOD uygulamasının açabileceği linklerlemi yüklü olduğunu kontrol ediniz.eğer sitesinde link silinmemişse ve uygulamanın açabildiği linkler ile yüklüyse güçlü ustanın Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. konusuna siteden örnek link vererek,sorunun çözülmesine yardım edecek şekilde açıklayıcı bir mesaj ile ustaya bildiriniz.

4-telif yasası yüzünden özellikle popüler yerli ve yabancı filmler sitelerden çok daha fazla kaldırılırlar.Dolayısıyla yüklendikten belli bir süre sonra çalışan link bulmak zorlaşır.

5-Videolardaki takılma ve donmalar için : 
Alıntı:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.


Kullandığımız sistemden en iyi verimi alabilmek ve sorunların çabuk bir şekilde düzeltilebilmesi için ve aynı şeylerin defalarca tekrarlanmaması adına lütfen bu mesajdaki yazdıklarıma özen gösteriniz.

NOT:Yukarıda yazdıklarım portallar içerisinde bulunan ve bütün içeriği modüllerden oluşan Güçlü Kafe bölümü için geçerlidir.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mail.ru linkleri hakkında mkVOD 0 1,806 30-05-2015, Saat: 02:02
Son Yorum: mkVOD

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi