Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 127 Oy - Ortalama: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD3 Android Sürümü(Telefon/Tablet Sürümü)
ustam eline sağlık her zamanki gibi harikalar yaartıyorsun. çok sağol...
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
Hem cep Telefonunda (samsung j5 ve note3 ) hemde tablet te (samsung TabE) çok güzel çalışıyor. Çok başarılı bir çalışma. Teşekkür ederim
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Sayın hocam k1plus android cihazıma da kurdum aynı sorun oluştu bu seferde tv ve cepte sorun yok Mac ikazı kalkmış fakat portallar yine gelmiyor neden kaynaklı olabilir acaba.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Uygulamayı kapatıp açın.
Dns değiştirin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Privatelere ne oldu ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Usta tarafından kaldırıldı.Bu konularda lütfen daha fazla yazmayınız.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Adult. Bolumleri bos gzukuyo hep
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bir üstteki mesajda gerekli cevap var.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur
Programı iki kere sildim yeniden yükleme yaptım id kayıtlı değil hatası alıyorum ilk yüklemede farklı bir id no çıkmıştı ikinci yüklemede birinciden farklı id no çıktı iki yüklemede de benim mac adres id yazılan yerde değil bilginize.. Bu arada benim mac kayıtlıdır, Mkvod 2 kullanıyorum.
Ara
Teşekkür Edenler:
bu sayfadaki kurulum yönergesini takip ediniz.
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ mkvod 130 20,390 18-04-2017, Saat: 16:40
Son Yorum: yasarafat
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 126,142 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi