Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 112 Oy - Ortalama: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD3 Android Sürümü(Telefon Sürümü)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Dns de değiştirin.
Link ölü de olabilir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ara
Teşekkür Edenler:
Kayıt yaptırmıştım şuan tekrar kayıt istiyor. 2 sorunsuz çalışıyor du ayarlardan kaydet diyorum kayıt edildi diyor ama yine kayıt ediniz diye uyarı geliyor ne yapmalıyım
Ara
Teşekkür Edenler:
Save yaptıktan sonra geri tuşu ile çıkış yapıp mkvod yazısının üzerine tıklatınız.Yada programdan çıkarak tekrar giriniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL
ellerine sağlık
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
mkvod 2 de bağış yaptım ve hemen hemen tüm portalları rahat giriyordum şu an mkvod 3 yükledim birçok portal ve privatelerde yaklaşık %80 nini açmıyor dns leri 8888 ve 8844 yapmama rağmen yardımcı olurmusunuz niye bunları açmıyor
Ara
Teşekkür Edenler:
konunun bağış ile bir alakası yoktur. mkvod3 bende kullanıyorum ve bir önceki sürümde çalışan pek çok bölümü bunda da çalışıyor. yetişkin kanallar bölümü portal sahiplerinin güncel tutması ile alakalıdır. çalışmayan bölümleri portal sahiplerine iletebilirsiniz. onun dışında android cihanızda hangi uygulamayı kullanıyorsunuz. ben mxplayer ile gayet sorunsuz olarak kullanıyorum. evet açılmayan bazı bölümler ve linkler denk gelmekte büyük ihtimalle bu aralar telif hakları konusunda oluşan baskı nedeni ile bir çok film linki uzun soluklu olmuyor.

çalışmadığını söylediğiniz bölümleri belirtirseniz bende test ederim genel bir sorun ise müsait olduğunda mkvod usta konuyla ilgilenecektir.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #mkvod , /onur
verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim daha önce bu dediklerim bağış yapmadan önce de çalışmıyordu bağış yapınca açıldı ama belki tesadüf etmiştir ondan böyle yazdım mesala private de 1 -2-5-10 bölümler hiç bir şekilde açmıyor
Ara
Teşekkür Edenler:
hayırlı olsun elinize sağlık yanlız geçişlerde biraz donma var gibi geldi bana özellikle bir link ölmüş ise program kitleniyor yeniden başlatmak gerekiyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Daha hızlı çalışan bir dns bularak deneyebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ mkvod 117 14,712 Dün, Saat: 14:49
Son Yorum: mezouar
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 119,388 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi