Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımları kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 100 Oy - Ortalama: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD3 Android Sürümü(Telefon Sürümü)
android aletin ID adresini email ile size gönderdim kayit etmediniz galiba hala kayit bulunamadi diyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Gece yarısına kadar onaylanır,ara ara kontrol ediniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
yükledim id adresi acildi fakat Amazon fire stick uyumlu degil kumanda edemiyorm
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Android tel yada tabletlere yüklenen çeşitli kumanda uygulamaları mevcut,onlardan birisi ile deneyebilirsiniz,yada stick kullanan arkadaşlar var ise,onlar yardımcı olabilirler.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
Mkvod3 versiyonunu Android TV ve Android TV boxlarin orjinal kumandalariyla kontrol edip kullanamiyoruz malesef cihazinizla uyumlu harici usb klavye Mouse Île kullanabilirsiniz. Mkvod usta farkli bir surum cikarmasi gerekli.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
Hocam id adresini gönderdim ama hala kayıt
Ara
Teşekkür Edenler:
Şu ana kadar yapılmıştır,iyi seyirler.
Ara
Teşekkür Edenler:
Hocam wi-fi de
acilmiyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Android 7 sürüme gectim
Ara
Teşekkür Edenler:
Android 7 de belki izin istiyordur. Uygulama izinlerine bakın.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ mkvod 72 10,390 11-01-2017, Saat: 14:37
Son Yorum: mkvod
  MKVOD2 Android Sürümü mkvod 209 115,018 11-07-2016, Saat: 23:54
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi